Tam sürüm için tıklayın.

Uyuşturucu Operasyonunda 29 Tutuklama

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde uyuşturucu madde ticareti yapıldığı bilgisi üzerine eş zamanlı düzenlediği operasyonda 86 kişiyi gözaltına aldı.

Uyuşturucu Operasyonunda 29 Tutuklama

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde uyuşturucu madde ticareti yapıldığı bilgisi üzerine eş zamanlı düzenlediği operasyonda 86 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan 35'i adliyeye sevk edilirken, 29 kişinin tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Uyuşturucu madde ticareti yaptıkları suçlamasıyla Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Denizli ve İzmir Emniyet Müdürlüklerinden gelen 600 polisin katılımıyla Isparta il merkezi ve Gönen ilçesi Gölbaşı köyünde operasyon düzenlendi. Çok sayıda eve giren ekipler, operasyonda 86 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlardan 35'i adliyeye sevk edilirken, 29 kişinin tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi. 9 şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

Yapılan aramada ise 500 gram esrar, 23 gram eroin, 41 Ectasy hap, 1 adet ruhsatsız 7,65 tabanca ve 5 fişek, 4 adet ruhsatsız av tüfeği, 4 adet faturasız kurusıkı tabanca ele geçirildi. - ISPARTA

Yorumlar

Diğer Güncel Haberleri

Tam sürüm için tıklayın.