Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]

Çerkezköy'de Elektrik Kesintisine Dikkat

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yapacağı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

Çerkezköy
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde yapacağı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, Çerkezköy İşletme Müdürülüğü sorumluluk alanında 26 Kasım Perşembe günü 08.30-12.00 saatleri arasında 3 buçuk saat süre ile bakım onarım çalışması nedeniyle Bağlık Mahallesi'nin bir kısmı, Zambak Sokak, Papatya Sokak, Elçi Sokağın bir kısmı, Defne Sokak, Kalaycı Sokak'ta; 13.00-16.00 saatleri arasında 3 saat süre ile bakım onarım çalışması nedeniyle İstasyon Mahallesinin bir kısmı, Hikmet Uğraş Caddesinin bir kısmı, Hacı Fahri Zümbül Caddesinin bir kısmı, İstasyon Caddesinin bir kısmı ve Çelebi Sokak'ta elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi'ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu. - TEKİRDAĞ
25 Kasım 2015 Çarşamba 10:11

YORUMLAR

Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]