Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]

Bayram Alışveriş Günleri?nde Kasalarda Kuyruklar Oluştu

?Bayram Alışveriş Günleri'nde kasalarda kuyruklar oluştu Kıyafetten kozmetiğe, hediyelik eşyayadan şekerlemeye kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı bulduğu 'Bayram Alışveriş Günleri' indirimli ve kaliteli giymenin adresi oldu.

?Bayram Alışveriş Günleri'nde

kasalarda kuyruklar oluştu

Kıyafetten kozmetiğe, hediyelik eşyayadan şekerlemeye kadar vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı bulduğu 'Bayram Alışveriş Günleri' indirimli ve kaliteli giymenin adresi oldu. Özellikle hafta sonları İstanbulluların yoğun ilgisini çeken Bayram Alışveriş Günleri'nde ünlü markaları uygun fiyata alma imkanı bulan ziyaretçiler hallerinden memnun.

CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilen organizasyonda bir ailenin tüm bayramlık ihtiyaçlarını bir arada bulmak mümkün. ..

Alışveriş günlerini gezen ebeveynler çocuklarının bayramlık alışverişlerini 15 liradan başlayan fiyatlarla tamamlama fırsatı buluyorlar. Ebeveynlerin, hesaplı alışveriş yapma heyecanı yaşadığı organizasyonda, firmalar ise nakit para akışından ve kasalarda oluşan kuyruklardan memnunlar?.

Ünlü markaların da yer aldığı Alışveriş Günleri'ne katılan firmalar, ilk günlerde yapılan satışlara bakarak, bayrama doğru satışların daha da artacağı görüşündeler.

Vatandaşa iftardan sonra da alışveriş imkanı sağlamasının da önemli olduğunu belirten firmalar, 12.00-23.00 saatleri arasında açık kalan organizasyonda 23.00'da bile alışveriş yapanlar olduğuna dikkat çektiler.

16 Temmuz'a kadar devam edecek 'Bayram Alışveriş Günleri'nde 1 milyon ziyaretçi hedefleniyor. İlk günlerdeki yoğunluğa bakılarak bu hedefe ulaşılacağı tahmin ediliyor.

(Tür: İstanbul)
07 Temmuz 2015 Salı 13:25

YORUMLAR

Diğer Güncel Haberleri

Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]