Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]

Haber Alınamayan Kişi İnşaat Alanında Biriken Suda Arandı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İlkadım ilçesi Olay yerinde arama görüntüleri Haber alınamayan kişi inşaat alanında biriken suda arandı İşe gittikten sonra bir daha haber alınamayan ve inşaat için açılan alanda biriken suya düşmüş olabileceği sanılan işitme engelli Aşık'ın bulunması için dalgıçların yaptığı aramadan sonuç alınamadı Samsun'un İlkadım ilçesinde işe gittikten sonra bir daha haber alınamayan kişi, inşaat için açılmış alanda biriken suda arandı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :
İlkadım ilçesi
Olay yerinde arama görüntüleri
Haber alınamayan kişi inşaat alanında biriken suda arandı
İşe gittikten sonra bir daha haber alınamayan ve inşaat için açılan alanda biriken suya düşmüş olabileceği sanılan işitme engelli Aşık'ın bulunması için dalgıçların yaptığı aramadan sonuç alınamadı
Samsun'un İlkadım ilçesinde işe gittikten sonra bir daha haber alınamayan kişi, inşaat için açılmış alanda biriken suda arandı.

Alınan bilgiye göre, Kıran Mahallesi'nde yaşayan evli ve 3 çocuk babası işitme engelli Bahattin Aşık'tan (43), dün gece aynı mahallede bulunan balık halindeki iş yerine gittikten sonra bir daha haber alınamadı.

Ailesinin başvurusu üzerine çevrede yapılan aramadan bir sonuç elde edilemedi. İş yerine giderken geçtiği bölgede bulunan, inşaat için açılan alanda biriken suya düşmüş olabileceği değerlendirilen Aşık'ın bulunması için çalışma başlatıldı.

İş makinesiyle kanal açılarak alanda biriken suyun bir kısmı boşaltıldı. Polis ekipleri de kıyıdan arama yaptı.

Olay yerine gelen Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Sualtı Grup Amirliği dalgıçlarınca suda yapılan aramada, Aşık bulunamadı.
31 Mayıs 2016 Salı 20:12

YORUMLAR

Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]