Tam sürüm için tıklayın.

Durakta Unutulan Çanta Polisi Alarma Geçirdi

Haber Uzay KESMEN-Kamera Ozan URAL İstanbul DHA BEŞİKTAŞ'ta cadde üzerindeki otobüs durağında unutulan sırt çantası polisi alarma geçirdi.

Haber Uzay KESMEN-Kamera Ozan URAL İstanbul DHA

BEŞİKTAŞ'ta cadde üzerindeki otobüs durağında unutulan sırt çantası polisi alarma geçirdi. Fünyeyle patlatılan sırt çantasının içinden dizüstü bilgisayar ve okuma kitapları çıktı.

Beşiktaş, Nispetiye Mahallesi, Aytar Caddesi üzerindeki 'Levent' otobüs durağında, gece saat 01.00 sıralarında sahipsiz bir sırt çantası gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, otobüs durağının çevresine emniyet şeridi çekerek uzman ekip istedi. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen Bomba İmha Uzmanı, özel koruyucu kıyafetini giyerek sahipsiz sırt çantasına fünye yerleştirdi. Bu sırada polis ekipleri, Aytar Caddesi'ni araç ve yaya trafiğine tamamen kapattı. Megafonla yapılan 'kontrollü patlama' uyarılarının ardından, çanta fünye ile patlatıldı. Büyük bir gürültüyle patlayan çantadan dizüstü bilgisayar ve kitap çıktı. Ayrıca patlama sırasında otobüs durağının camları kırıldı. Patlamanın ardından cadde yeniden araç ve yaya trafiğine açıldı.
02 Mart 2015 Pazartesi 03:39

YORUMLAR

Diğer Güncel Haberleri

Tam sürüm için tıklayın.