Eşlerine not bırakıp kaçan kadınlar, PUBG'de tanıştıkları kişinin annesinin evinde bulundu

Kütahya'da kocalarına mektup bırakarak sırra kadem basan abla-kardeş, PUBG oyununda tanıştıkları kişinin Osmaniye'deki annesinin evinde bulundu.

Kütahya'da, eşlerine "Benimle ilgilenmedin kahvelere gittin. Evlilik buraya kadar" ve "Gittiğin işten dolayı değiştin, seni istemiyorum" yazılı notlar bırakarak evi terk eden 4 yıllık evli Ayşen Daşgın (22) ile 1 yıl önce evlenen kardeşi R.K. (17) PUBG oyununda tanıştıkları H.Y'nin Osmaniye'deki annesinin evinde bulundu.

İHBAR ÜZERİNE HAREKETE GEÇİLDİ

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 11 Eylül günü Kütahya'da ikamet ederken not bırakarak evden kaçtıkları ve emniyetçe kayıp olarak arandıkları öğrenilen Ayşen Daşgın ve R.K. isimli evli kız kardeşlerin, Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan H.Y'ye ait iş yerinde oldukları ihbarının geldiği belirtildi.

Açıklamada, iş yerinde yapılan aramada şahıslara rastlanmadığı, H.Y'nin ise kız kardeşleri tanıdığını söylediği ifade edilerek, şu bilgilere yer verildi: "H.Y. isimli şahıs ile yapılan görüşmede, her iki kadını tanıdığını, kendisinin arkadaşı olduklarını, kendileri ile sosyal medya üzerinden tanıştıklarını ve annesine ait evde annesi ile birlikte kaldıklarını beyan etmesi üzerine ekiplerimiz tarafından yapılan araştırmada kayıp olan R.K. ve A.D. isimli kişilerin belirtilen adreste oldukları tespit edilmiştir."

KENDİLERİNİ KİMSENİN ALIKOYMADIĞINI BELİRTTİLER

Açıklamada, şüpheli H.Y. ile kayıp olarak aranan Ayşen Daşgın'ın Çarşı Polis Merkezi Amirliğine, yaşı küçük R.K'nin de gerekli yasal işlemler için Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildiği belirtilerek, şu değerlendirmede bulunuldu: "Kayıp olarak aranan her iki bayan verdikleri ifadede kimsenin kendilerini zorla alıkoymadığını, darp edilmediklerini ve kendi rızaları ile Kütahya'dan Osmaniye'ye geldiklerini beyan etmişlerdir. Gerekli işlemlerin ardından yaşı küçük R.K. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edilmiştir. A.D. bilgisi alındıktan serbest bırakılmış, şüpheli H.Y. hakkında ise gerekli adli işlemlerin ardından serbest bırakılmıştır."

Eşlerine not bırakıp kaçan kadınlar, PUBG'de tanıştıkları kişinin annesinin evinde bulundu - Son Dakika

Kaynak: DHA

12 Eylül 2019 Perşembe 08:20

Serinhisar, Osmaniye, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (109)
 • Adanalı : Zina suç değil iyi ki de kaçtın kız. 2 . Elsin ama olsun iş var sende demek ki. Akp li abilerine bol dua et yasayı değiştirdi diye
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • A.k : Vel haya vel iman derim malesfki oda kalmadi bununda en buyuk sebebi kadin haklari diyerek hergon nutuk atmamizdan ve bu sebeple gun gectikce cigirinda cikiyor cunku biriler bas ile ayaklarin yer degismesini istiyor oyle oluncada daha nice cinayet ve bosanmis haberleri okuruz
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Serdar : Başı örtülü olup yanında mini etekli kızını dolaştıran annelere çok rastlıyorum. Bilinçsiz kapalılar onlar. Açıklarla benzerdir hayat görüşleri.
  20 4 Yayından Kaldır
 • . : Başörtüsünün inan hiçbir fonksiyonu bu konuda keşke olsa.bunları görmezdik.açık kapalı farketmiyor beynin kapalı olacak.
  46 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız