50 kez bıçaklanarak öldürülen kadının katili öz oğlu çıktı! Aynaya kanla yazı yazmış

Bursa'nın Gemlik ilçesinde evinde 50 bıçak darbesiyle öldürülmüş halde bulunan kadının oğlu gözaltına alındı. Katilin, cinayeti başka birinin işlediği izlenimi vermek için aynaya kanla, 'Mahallenin onuru var' yazdığı ortaya çıktı.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde evinde bıçaklanarak öldürülmüş bulunan kadının oğlu, katil zanlısı olduğu iddiasıyla gözaltına alındı.

Gemlik Emniyet Müdürlüğü ile Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, 15 yıl önce eşinden boşanan maktul Tülin Beygirci'nin (48) evinin çevresindeki güvenlik kameralarının görüntülerini inceledi.

Son birkaç günde eve giren kişilerin ifadelerine başvuran polis, kamera kayıtlarında görülen kadının oğlu Berke K'nin (24), Denizli'de üniversite öğrencisi olduğunu tespit etti.

Berke K'ye telefonla ulaşan polisler, annesinin vefat ettiğini, cenazesini Adli Tıp Kurumundan teslim alması için Bursa'ya gelmesi gerektiğini söyledi. Bu kişinin konuşmalarından şüphelenen polis, kaçma ihtimaline karşı Denizli'den bineceği otobüsü de takibe aldı. Ekipler, zanlıyı Bursa'da otogarda polis aracına bindirip Gemlik Emniyet Müdürlüğüne getirdi.

OKULU UZAYINCA "YÜKSEK LİSANS" YALANINI UYDURMUŞ

Gözaltına alınan Berke K'nin, polise verdiği ifadede annesini öldürdüğünü itiraf ettiği, yaz tatili boyunca Gemlik'te aynı evde kaldıklarını ve aralarında zaman zaman tartışma çıktığını anlattığı belirtildi.

Bazı derslerden kaldığı için okulu uzayan şüphelinin, bunu gizlemek için annesine "yüksek lisans yapacağım" yalanını söylediği öğrenildi. Bu yalana inanan kadının Denizli'ye oğlunun yanına taşınmayı planladığı, Berke K'nin de yalanı ortaya çıkacağı için kendini baskı altında hissettiğini dile getirdiği ifade edildi.

AYNAYA KANLA "MAHALLENİN ONURU VAR" YAZDI

Katil zanlısının, cinayetin namus yüzünden başka birisi tarafından işlendiği izlenimi vermek için evdeki bir aynaya kanla "Mahallenin onuru var' yazdığı ortaya çıktı.

NE OLDU?

Gemlik ilçesi sahilindeki Kumla Mahallesi'nde bulunan evinde yalnız yaşayan Tülin Beygirci, çalıştığı fabrikadaki işine gitmeyince mesai arkadaşları durumdan şüphelenmişti. İhbar üzerine dün bu eve giden polisler, kapıyı kırıp içeri girdiklerinde Beygirci'nin vücuduna aldığı 50'den fazla bıçak darbesiyle öldürüldüğünü tespit etmişti. Kadının cesedi, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna gönderilmişti.

50 kez bıçaklanarak öldürülen kadının katili öz oğlu çıktı! Aynaya kanla yazı yazmış - Son Dakika

Kaynak: AA

12 Eylül 2019 Perşembe 14:34

Denizli, Gemlik, Bursa, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (59)
 • mıne özdemır : kadın onun ıcın çabalasın ona adasın kendını bırde ağır kanser hastası yazık çok üzüldüm allah senı kahretsen evlat dıye
  Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
 • Kapalı kız : Evli çiftler ilişkiye girerken önce hayırlı evlat için dua etsinler ilişkiye öğle girsinler edebe Uygun bir şekilde
  Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
 • Merve N. : Evlat var anasina böbreğine varasıya verir evlat var ana kelimesi nedir bilmez böyle katleder rabbim evlatlarımızı salih salihalardan eyle bizleri koru böyle insan görünümlü gözü dönmüş yaratiklardan
  Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
 • Çok doğru : Ağzına eline sağlık. Ne laf dinliyorlar ne söz. Dinleri imanları anaları babaları internet olmuş
  47 0 Yayından Kaldır
 • Duygu : Hayin evlat. Annen seni Dünya ya getireceğim diye ne çekti karnında seni taşıdı emzirdi yedirdi içirdi .
  Cevap Yaz 98 6 Yayından Kaldır
 • Kerkenez Kardeş Milletin Yanlışından Önce Kendi Ya : Düzeltme yapan Türkçe özürlüsü kardeşim bide değil o bir de olacak.
  3 16 Yayından Kaldır
 • ... : Ha hain ha hayin anlayan anladı sonuçta, bu haberde tek gözüne takılan tek sorun bu mu?
  17 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız