Galatasaray'ın yeni transferi Florin Andone cezalı çıktı

Galatasaray'ın yeni transferi Florin Andone, Premier Lig'de gördüğü kırmızı kart nedeniyle 3 maç ceza almıştı. Oyuncu cezasının 2 maçlık kısmını doldurduğu için kalan 1 maçlık cezası Kasımpaşa maçında çekecek.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada, Rumen golcü Florin Andone'nin Brighton'da oynarken son maçta gördüğü kırmızı kart nedeniyle bu haftaki Kasımpaşa karşılaşmasında takımdaki yerini alamayacağı belirtildi.

KASIMPAŞA MAÇINDA YOK

İngiltere Premier League'den kırmızı kart cezası bulunan 26 yaşındaki Florin Andone, Süper Lig'in 4'üncü haftasında Galatasaray'ın sahasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçta takımını yalnız bırakacak. Konuyla ilgili Galatasaray'dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

"3 MAÇLIK CEZANIN 2 MAÇLIK BÖLÜMÜNÜ TAMAMLADI"

"Yeni transferimiz Florin Andone, Premier League'de oynadığı son maçta gördüğü kırmızı kart sonrası İngiltere FA tarafından üç maç men cezası almıştı. İki maçlık bölümünü Man City ve Bristol Rovers karşılaşmalarında çektiği için Kasımpaşa maçının ardından cezasını tamamlayacak."

Galatasaray'ın yeni transferi Florin Andone cezalı çıktı - Son Dakika Spor
Süper Lig'in en çok kazananı Falcao oldu! Süper Lig'in en çok kazananı Falcao oldu!Michael Schumacher'e Paris'te gizlice kök hücre nakli yapıldı Michael Schumacher'e Paris'te gizlice kök hücre nakli yapıldıCengiz Ünder'den transfer bombası! İspanyollar duyurdu Cengiz Ünder'den transfer bombası! İspanyollar duyurduFalcao'nun metabolik yaşı 22 çıktı, doktorlar şaştı kaldı! Falcao'nun metabolik yaşı 22 çıktı, doktorlar şaştı kaldı!
10 Eylül 2019 Salı 14:35

Galatasaray, Kasımpaşa, Spor
YORUMLAR (4)