Hollanda'da silahlı saldırı! 3 kişi öldü 1 kişi yaralandı

Hollanda'nın Dordrecht şehrinde silahlı bir kişinin açtığı ateşte 3 kişinin öldüğü, 1 kişinin ise ağır yaralandığı bildirildi.

Hollanda'nın Dordrecht şehrinde silahlı bir kişinin açtığı ateşte 3 kişinin öldüğü, 1 kişinin ise ağır yaralandığı bildirildi. Yetkililer, saldırının bir evde gerçekleştiği ve bir kişinin ailesini öldürdüğünden şüphelendiklerini bildirdi. Şüpheli kişinin polis olabileceği duyuruldu.

"ÇOK CİDDİ BİR SİLAHLI SALDIRI"

Dordrecht Belediye Başkanı Wouter Kolff da sosyal medya hesabından 'çok ciddi bir silahlı saldırı' ile karşı karşıya olduklarını ve olay yerine gittiğini duyurdu. Yerel medya, polisin olayın meydana geldiği sokakta bulunduğunu duyurdu.

Hollanda'da silahlı saldırı! 3 kişi öldü 1 kişi yaralandı - Son Dakika

Kaynak: DHA

09 Eylül 2019 Pazartesi 21:45

Hollanda, Polis, 3. Sayfa, Dünya, Güncel
YORUMLAR (12)
 • huseyin killi : Hollandada yasiyorum evet asiri dusuk nivolu insanlar doldu yabancilarin isi gercekten zor muslumanlar da kizmayin ama isiniz zor gorunuyor hakaret etmeyin ki geri donmesin.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • ACI VATAN ALMANYA : TÜRKIYE'mizde yasayan insanlarimiz bizim cok rahat bir hayat sürdügümüzü,, kolay para kazandigimizi düsünüyorlar,, öyle degil maalesef... Bizler Ramazan ayinda Teravih namazi kilarken, Cami'nin kapisinda bekciler bekliyor
  Cevap Yaz 9 5 Yayından Kaldır
 • Rem'e Cevap : Seneye Ramazan ayinda, yurt disinda herhangi bir Camiye telefon ac,, sana söylesinler durumu..Görelim ozaman, yermisin, yemezmisin!!!
  0 0 Yayından Kaldır
 • Yusuf : Hollanda da can güvenliği yok. Rezil bir yer. Her an herşey olabilir. Ülkede terör yokken böyle bir de olsa hayal edemiyorum.
  Cevap Yaz 14 13 Yayından Kaldır
 • yobazlar : e o zaman buraya gelin cennet vatanınıza, neden orda yaşamaya devam ediyosunuz çakallar ?
  2 2 Yayından Kaldır
 • Hollandalı : Kesinlikle katılıyorum, çocuğu okula gönderiyorum ama eve dönecek mi diye aklım hep orada. Zor bir durum.
  5 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız