Kadir İnanır'dan hayatını kaybeden Süleyman Turan için canlı yayında duygulandıran sözler

Usta oyuncu Kadir İnanır, 83 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybeden Süleyman Turan'ı, canlı yayında duygulu sözlerle anlattı.

Yeşilçam'ın 'esas oğlan'ın sadık dostu' rolleriyle tanınan oyuncusu Süleyman Turan, vefatıyla tüm Türkiye'yi yasa boğdu. 83 yaşında hayata gözlerini yuman sevilen oyuncunun yakın arkadaşı olan Kadir İnanır CNN TÜRK yayınında Süleyman Turan'ı anlattı. İnanır, Turan'ı anlatırken duygulandı.

"ONU ÇOK SEVİYORUZ"

İnanır, "Benim çok sevdiğim kıymetli bir arkadaşımdı. Birçok filmde beraber çalıştık. Onun dışında Süleyman Turan, Türk toplumuna verdiği katkılardan dolayı hepimizi çok onur kazandık. O her gittiği yerde güzel duygular saçan, güzel sözler söyleyen, herkesin sevdiği, hiç bir şeyi sorun yapmayan, hep içine atan, ressam, aktör, edebiyatçı, komple bir sanatçıydı. Biz onu çok seviyoruz. Hiçbir zaman ölmeyecek gönlümüzde. Türk halkı da onu hiçbir zaman unutmayacak.

Kadir İnanır'dan hayatını kaybeden Süleyman Turan için canlı yayında duygulandıran sözler - Son Dakika Magazin
10 Eylül 2019 Salı 12:08

Kadir İnanır, Magazin
YORUMLAR (25)
 • AFYONLU : Siz kim ülke kurmak kim 7 düvel bir oldu bu milletin ayağında çorap yokken bu milletin yumruğuyla tarumar oldu hadi sen git sütünü iç yat hayal kur biraz...
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • TALİH KIZMAZ : 35 yıl önce İstanbul Karaköy-Kadıköy yolcu vapurunda kendisiyle sohbet etmek nasip oldu. Vefatından dolayı kendisine rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.
  Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
 • Kadir Abi : Kadir abiye laf edenlere soyluyorum istesenizde istemesenizde o ulke kurulacak ve hepiniz oturup aglayayacaksiniz.Kadir abinin de tirnagi olamazsiniz.
  Cevap Yaz 4 5 Yayından Kaldır
 • Ülkü : Türk adını ağzına alma sakınnnn sen kim Türklük kim nonoş. Hdpkkya verdiğin desteği yaptığın sempatizanlığı bu ülke asla unutmayacak.
  Cevap Yaz 10 21 Yayından Kaldır
 • FIRTINALI HAYAT : Sen ne zaman gidecen buna üzüldük sana asla, sen sezen hülya avşar beren umarım tez zamanda gidersiniz
  Cevap Yaz 14 16 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız