Luyindama'nın menajeri Christophe Henrotay, yolsuzluk yaptığı iddiasıyla tutuklandı

Galatasaraylı Christian Luyindama'nın menajeri Christophe Henrotay, Aleksandar Mitrovic ve Youri Tielemans transferlerinde yolsuzluk yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

Belçika'da futbolda yolsuzlukla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Galatasaray forması giyen Christian Luyindama'nın da menajerliğini yapan Christophe Henrotay, Fransa'da tutuklandı. Futbol Arena'da yer alan habere göre aynı zamanda Belçika ve Londra'da da yapılan aramalarda toplam 3 kişinin daha gözaltına alındığı belirtildi. Christophe Henrotay'ın Aleksandar Mitrovic ve Tielemans transferlerinde kara para akladığı öne sürüldü.

Christophe Henrotay

COURTOİS, CARRASCO GİBİ İSİMLERİN MENAJERLİĞİNİ YAPIYOR

Christophe Henrotay, aralarında Thibaut Courtois, Yannick Carrasco ve Kevin Mirallas gibi isimlerin de yer aldığı birçok futbolcunun menajerliğini yapıyor.

Luyindama'nın menajeri Christophe Henrotay, yolsuzluk yaptığı iddiasıyla tutuklandı - Son Dakika Spor
11 Eylül 2019 Çarşamba 17:39

Christian Luyindama, Belçika, Fransa, Spor
YORUMLAR (3)
  • adanalı türk oglu türk : bu ülkede sadece bir tane gs var hakaret eden dallamalar kendinize gelin hakaret ettiginiz takımın formasında türkiye cumhuriyetinin bayragı var siz hakaret rden dallamalar hangi hain örgütlere mensupsunuz yüce türk milletini birbirine düşüremeyeceksiniz spor kardeşliktir
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır