6 yıldır yoğun bakımda olan Michael Schumacher'in, taburcu olacağı iddia edildi!

Efsane F1 pilotu Michael Schumacher'in bakımından sorumlu olan hemşire, kök hücre tedavisi sonrası Schumacher'in bilincinin yerine geldiğini açıkladı. İngiliz basını da efsane ismin bugün taburcu olacağını iddia etti.

2013 yılında geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılan ve bu tarihten itibaren yoğun bakımda tedavi gören Michael Schumacher'den müjde geldi. Pazartesi günü kök hücre tedavisi için Paris'te bulunan Georges-Pompidou hastanesine kaldırılan Schumacher'in bakımından sorumlu olan bir hemşire Le Parisien gazetesine konuştu.

"BİLİNCİ YERİNE GELDİ"

Hemşire yaptığı açıklamada, "Evet Schumacher'in bakımını ben yapıyorum. Schumacher'in uyanık olduğunu ve bilincinin yeni geldiği garantisi verebilirim." dedi. İngiliz basınında yer alan habere göre efsane ismin bugün taburcu olması bekleniyor.

UZUN SÜRE NET BİLGİ ALINAMADI

Efsanevi sporcunun F1 yarışlarını televizyonda izlediği iddia ediliyor. Alpler'de geçirdiği kaza sonrası başına darbe alıp aylarca komada kalan Schumacher'in o günden bu yana görüntüleri kamuoyuna yansımadı. Bu dönemde ünlü sporcunun sağlık durumu hakkında net bilgiler almak da mümkün olmadı.

2013'TE KOMAYA GİRMİŞTİ

50 yaşındaki efsane Formula 1 pilotu, 2013 yılında Fransız Alpleri'nde kayak yaparken geçirdiği kaza nedeniyle komaya girmişti.

6 yıldır yoğun bakımda olan Michael Schumacher'in, taburcu olacağı iddia edildi! - Son Dakika Spor
Michael Schumacher'e Paris'te gizlice kök hücre nakli yapıldı Michael Schumacher'e Paris'te gizlice kök hücre nakli yapıldıGece kulübünde Berkay Şahin'in burnunu kıran Arda Turan'a hapis cezası verildi Gece kulübünde Berkay Şahin'in burnunu kıran Arda Turan'a hapis cezası verildiBerkay Şahin ile olan davasında hapis cezası alan Arda Turan: Tazminat davası açacağım Berkay Şahin ile olan davasında hapis cezası alan Arda Turan: Tazminat davası açacağımBerkay'ın ilk açıklamasının ardından Arda'dan jet hızında özür mesajı Berkay'ın ilk açıklamasının ardından Arda'dan jet hızında özür mesajı
11 Eylül 2019 Çarşamba 14:46

Micheal Schumacher, Spor
YORUMLAR (6)
  • Öyle ki, : Bunca yil sonra bir gün tv de onu sağlıklı bir şekilde görmeyi hala bekleyen milyonlar var ise bir arabayı sürmekten fazlasını yapmis demektir...
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • CCCEM : para böyle bır sey hıç kanserden veya buna benzer hastalıklardn ölen bır sıyasetcı bır yıldız bır ünlü görmedim. Bizden bırı kanser oldumu 6 ayda gıdıyor bıldıhımız unluler ne hıkmetse hıc bır sey olmuyor yıllar sonra da kanserı yendı gıbı haberlerle gun yuzune cıkıyorlar.kanımca halkları kobay olarak kulanıyorlar Parası olan ıyılesıyor olmıyan mefta
    Cevap Yaz 3 6 Yayından Kaldır
  • steve jobs : adamin cebinde milyarlarca dolari vardi, gecti gitti genc yasinda.
    4 1 Yayından Kaldır