Nişanlısının sürpriz evlilik teklifi yaptığı Meltem, dönüşte kalp krizinden öldü

Konya'da Beyşehir Gölü'nde nişanlısından evlilik teklifi alan Meltem Ertunç, dönüş yolunda kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Konya'da Fikret Balkan'ın (26) Beyşehir Gölü'ne götürüp sürpriz evlilik teklifi yaptığı nişanlısı Meltem Ertunç (22), dönüşte, otomobilde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Çiftin 3 ay sonra da düğün yapmayı planladıkları öğrenildi.

EVLİLİK TEKLİFİNİ MUTLULUK GÖZYAŞLARI İÇİNDE KABUL ETTİ

Karapınar ilçesinde oturan çiftçi Fikret Balkan ile Meltem Ertunç, 3 ay önce nişanlandı. Meltem Ertunç, pazartesi günü Konya'ya akrabalarını ziyarete geldi. Fikret Balkan da nişanlısını yanına gelip, 3 ay sonra yapmayı planladıkları düğün için alışveriş yaptı. Alışverişin ardından Balkan, nişanlısını gezdirmek için Beyşehir Gölü'ne götürdü. Fikret Balkan, burada bindikleri balon ve güllerle süslü yatta nişanlısı Ertunç'a, sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Meltem Ertunç da mutluluk gözyaşları içerisinde kabul etti.

NİŞANLISINI UYANDIRMAK İSTEDİ AMA...

Çift daha sonra Karapınar'a dönmek için yola çıktı. Karapınar'a yaklaştıklarında, otomobili kullanan Fikret Balkan, uyuduğunu düşündüğü nişanlısını uyandırmak istedi. Ancak Meltem Ertunç hiçbir yanıt vermeyince, Balkan otomobili durdurdu. Nişanlısının nefes almadığın fark eden Fikret Balkan, onu otomobille Karapınar Devlet Hastanesi'ne götürdü. Meltem Ertunç, doktorların kalp masajı ve müdahalelerine yanıt vermedi.

OTOPSİ SONUCU KALP KRİZİNDEN ÖLDÜĞÜ ANLAŞILDI

Meltem Ertunç'un Konya Numune Hastanesi'nde yapılan otopsisinde, ilk belirlemelere göre kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Meltem Ertunç, Salı günü cenaze töreninin ardından Reşadiye Mezarlığı'nda toprağa verildi. Meltem Ertunç'un tabutuna duvak örtüldüğü öğrenildi.

Mutlulukları yarım kalan çiftten geriye evlilik teklifi sırasında çekilen görüntüler kaldı.

Nişanlısının sürpriz evlilik teklifi yaptığı Meltem, dönüşte kalp krizinden öldü - Son Dakika

Kaynak: DHA

12 Eylül 2019 Perşembe 11:56

Kalp Krizi, Konya, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (62)
 • .... : cahil kardeşlerim normalde tüm dünyada evlilik teklifi nişanlılıktan önce olur bu doğru ama hani biz türkiyedeyiz ve türk örf ve adetlerine göre nişanlanmadan her şeyi dedikodu yapan canım ülkemin güzel insanları dedikodu çıkarmasın diye bizde önce nişan sonrada anı olarak kalsın diye gösterişli bir teklif bekliyorlar bizde böyle yani......
  Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
 • Zek : Hangi zihniyetle yaşiyorsunuz ya kızın ailesinide düşünün bir annenin cigeri yandi sadece evlilik teklifini düşünüyorsunuz bu yorumlari yapanlar onuda bilmiyor
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • 24erzincan24 : Allah rahmet etsin. 2 günlük dünya...bir varmış bir yokmuş...Allah hepimize imanlı ölmeyi nasip etsin
  Cevap Yaz 135 9 Yayından Kaldır
 • Yazık olmuş : Allah rahmet eylesin...ayrıca zaten nişanlılık evlilik yolundaki ilk adım değilmidir,nişanlılar birbirine yine evlilik veya sırpriz evlilik teklifi etmesi kadar saçma birşey olabilirmi,zaten evlilk yapmak için nişanlanmadınızmı.....
  Cevap Yaz 80 35 Yayından Kaldır
 • cahilsavar : biraz olsun kadınını şımartmanın ne olkduğunu öğren kendine ve etrafına süprizler yap hayattan keyif al
  36 60 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız