Öğretmen okulun açılış gününe alkollü geldi, açığa alındı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılının açılış gününde sınıfa alkollü geldiği iddia edilen öğretmen açığa alındı.

İskenderun'da bir ilkokulda eğitim öğretim yılının açılış gününde, sınıfa gelen öğretmen M.T'nin alkollü olduğunu fark eden veliler duruma tepki gösterdi. Çocuklarını sınıftan alan aileler durumu hemen okul müdürüne bildirdi.

POLİS ZORLA OKULDAN ÇIKARDI

Okula gelen Polis alkollü olduğu iddia edilen öğretmenini çıkarmak istedi. Öğretmen M.T., polislerin ısrarları sonucunda sınıftan velilerin tepkisiyle dışarı çıkarıldı. Okul binasından çıkarken M.T.'nın ayakta durmakta zorluk çektiği gözlenirken kendisini görüntüleyen gazeteciyi de cep telefonu ile çekmeye başlaması ise dikkat çekti.

VELİLER DAVACI OLACAK

Veliler ise öğretmen hakkında davacı olacaklarını ifade ederek emniyete gidip şikayetçi oldu. Polis tarafından öğretmenin alkol raporu alındı ve durum tutanak ile İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirildi.

ÖĞRETMEN AÇIĞA ALINDI

Daha önce Hatay'ın Arsuz ilçesinde öğretmenlik yapan M. T.'nin bir olay sonrası açığa alındığı öğrenildi.

Öğretmen okulun açılış gününe alkollü geldi, açığa alındı - Son Dakika

Kaynak: İHA

11 Eylül 2019 Çarşamba 23:36

İskenderun, Hatay, 3. Sayfa
YORUMLAR (41)
 • her şeye LAİK : laik düzenin öğretmeni kişisel haklarına saldırı yapmayın bu ülkede alkolle herşey yapabilirsin sonrada pişman olursun ve kanun senin bu kusurunu örter geçmiş kanun yapıcılar böyle hükmetti
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • AMSTERDAM dan saygılar : Burda yorum yapan öğretmenleri yada sevicilerini görüyorum. Gecen sene kactane okulunda Üniversitesi ye ögrenci gönderdin. Yada sınıfınızda kac arkadaşın üniversite ye. Gitti siz bunların farkındamusınız? Ben 94 mezunuyum liseyi Türkiye de okudum 94 de yaklaşık 300 kişi okul mezun verdi bir tane dahi üniversite yi kazanamadı. Burda artislik yapıyorsunuz da suc kimde 300 tane mezun damı yada öğretmen ler cok donanımlıydılarda ögrencilermi hatalıydı?
  Cevap Yaz 5 2 Yayından Kaldır
 • Bir vatandaş : AMSTERDAM da yaşayannnnn zat ülkende yaşa öyle yorum yap bilmediğin konularda sus,seviyesi düşük olan da öğretmenler değilll sizlersiniz.1Temmuz-1Eylül arası resm tatil
  Cevap Yaz 2 12 Yayından Kaldır
 • ALİ : Modern çağdaş Kemal paşanın izinden giden bir öğretmen işte ileri medeniyet işte laik Türkiye cumhuriyeti yaşasın kamalizim yaşasın cehennem
  Cevap Yaz 53 84 Yayından Kaldır
 • Kol : Ali sen hangi dönemde yaşıyorsun. Allah seni bildiği gibi yapsın.Provakatorlukten uzak durulmali
  0 0 Yayından Kaldır
 • Senkufuruhakettin : Ama etmiyecem cahilin karsisinda kitap gibi sessiz duracaksin ..israr ederse agzina vuracaksin..
  16 12 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız