Şarkıcı Aylin Coşkun, dini nikah sırasında nişanlısından 10 külçe altın istedi

Şarkıcı Aylin Coşkun 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan ile evleniyor. Coşkun ile Volkan Aslan, bu akşamki düğünleri öncesi dini nikah kıydı. Coşkun'un nikah sırasında nişanlısından 10 külçe altın istemesi duyanları şaşırttı.

42 yaşındaki şarkıcı Aylin Coşkun 15 yıllık sevgilisi ile bu akşam nikah masasına oturuyor. Coşkun ile Volkan Aslan, bu akşamki düğünleri öncesi dini nikah kıydı. Aylin, mehir olarak eşinden 10 külçe altın istedi. Coşkun bu anının sosyal medya hesabından paylaştı.

15 YILLIK AŞKIN SONUNDA MUTLU SON

Aylin Coşkun , Kasım 2018'de doğum gününü kutlamak için gittiği Tayland'ın Phuket adasında 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan'dan evlilik teklifi almıştı. Geçen nisanda da ilk adımı atıp nişanlanmışlardı. Şarkıcı geçtiğimiz günlerde Yeniköy'deki Sait Halim Paşa Yalısı'nda kına gecesini yapmıştı. Geceye Hande Yener, Yıldız Çağrı Atiksoy, Gülşah Saraçoğlu da katılmıştı. Coşkun kına gecesi hakkında "Volkan kına ve düğün yapmak için evi, arabayı sattı. Dünya kadar parası gitti. Adamın ömrünü tükettim" demişti.

MEHİR NEDİR?

Mehir, İslam hukukunda erkeğin evlenirken kadına verdiği veya vermeyi taahhüt ettiği para, mal veya menfaat hediyesidir.

Şarkıcı Aylin Coşkun, dini nikah sırasında nişanlısından 10 külçe altın istedi - Son Dakika Magazin
10 Eylül 2019 Salı 15:38

Volkan Aslan, Aylin Coşkun, Magazin
YORUMLAR (36)
 • taze hukukçu-rose : senin gibilere değer verirler zaten ancak. erkeğin parasını yiceksin başka türlü değerin bilinmez
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • İmam efendi : Bu gibi insanlara dini nikah düşmez. 32 farz hayatına tatbik edene ve ehli sünnet göre yaşayana din nikah kıyılır. 15 sene zinayı sen hayatına edep bil,sonra gel nikah kıy. Din bilgisi eksik olan gençlere kötü örnek oluyorsunuz.Allah kahretsin sizleri.
  Cevap Yaz 14 1 Yayından Kaldır
 • Müftü : Ehl i sünnet , sünnet üzere demek yani ayet ve hadisler ile demek. Bunlar da mı yok ?
  1 0 Yayından Kaldır
 • İmam : Kur an da ehli sünnet diye bir ayet yok ve hadisler dede yok Ehlibeyt var hem ayet hemde hadis
  4 3 Yayından Kaldır
 • Duygu : Damat olan kişi gelinin kızlığını bozma dan ayrılırsa mal paylaşım olmaz .mehirde gelinin güvencesi .ben eşimden birşey istemedim çünkü çok sevdim sadece Erkeğine bir kız buldum üstüme kuma getirdim.Ayni evde mutluyuz Kuma hamile .aslan kocam benim
  Cevap Yaz 5 40 Yayından Kaldır
 • Bunlar bayatladı duygu : Full yalan fulll uydurma full hedef saptırma ve provakatörlük bu dediklerin duygu....aslı astarı yok...
  43 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız