Süleyman Turan'ın tabutundaki pankart tepki çekti

83 yaşında hayatını kaybeden usta oyuncu Süleyman Turan'ın cenazesinde Fenerbahçe tribün amigosu Paşalı Birol'a ait pankartların tabutun üzerine konulması sosyal medyada tepki çekti.

Yeşilçam'ın 'esas oğlan'ın sadık dostu' rolleriyle tanınan oyuncusu Süleyman Turan, vefatıyla tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Öldüğü 2 gün sonra anlaşılan Turan için bugün cenaze töreni düzenlendi. Törende usta oyuncunun tabutunun üzerindeki detaysa sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

KİMSE MÜDAHALE ETMEDİ

83 yaşında hayata veda eden Süleyman Turan'ın cenaze namazı Üsküdar Şakirin Camii'nde öğle namazına müteakip kılındı. Cenaze namazının ardından sanatçı Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi. Tabutun üzerine Fenerbahçe türibün amigosu Paşalı Birol'un koyduğu pankartlar ise yakışık almadı. Sosyal medyada tepki çeken pankartlara cenazedekilerin müdahale etmemesi de dikkat çekti.

YEŞİLÇAM'IN AĞIR TOPLARI ORADAYDI

Yeşilçam'ın bir döneme damga vurmuş hemen her ismi törene katıldı. Ediz Hun, Nuri Alço, Hülya Koçyiğit, Kadir İnanır, Zuhal Olcay, İlyas Salman, Cihat Tamer gibi sanatçıların yanı sıra CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da katıldı.

İşte cenaze töreninden kareler;

Süleyman Turan'ın tabutundaki pankart tepki çekti - Son Dakika Magazin
11 Eylül 2019 Çarşamba 15:28

Türkiye, Magazin
YORUMLAR (33)
 • Melek : Niye sanatçıda ülkeye katkı sağlar tabi böyle değerler türk sinemasının doğuşunda etki göstermiş isimlerden biri ve ülkeye bi nevi katkıları oldu madem öyle her siyasinin tabutunada bayrak sarılmasın
  0 0 Yayından Kaldır
 • gizli tanik : turkiynin IQ seviesi dusuk bir mahlukat daha lafa bak neden turk bayragi konuluyor diyor sehitmi oldu LAN bi git yat uyu ya
  0 0 Yayından Kaldır
 • Boz Ayı : Siradan Biri ; Hayir, normal gerektigi gibi her müslümanin hak ettigi, kenarlarinda "her canli ölümü bir gün tadacak ve bana dönecek" yazili yesil cuha isterim.
  81 1 Yayından Kaldır
 • Hasan : Paşalı burası trübün deil bir 2.cisi inşallah senin cenazende ıslıklarla yada yuhalamalarla olur bu ne rezalet
  Cevap Yaz 72 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız