Yetiştirme yurdunda kız çocuğu, erkek çocuğunu merdivenden sürükleyip kafasını duvara vurdu

Antalya'da, yetiştirme yurdunda kalan kız çocuğu, aynı yurtta kalan 6 yaşındaki erkek çocuğu dövüp, merdivenlerden sürükledikten sonra başını duvara vurarak, ağır yaraladı.

Antalya'da bir yetiştirme yurdunda kan donduran anlar yaşandı. 15 yaşındaki kız çocuğu, aynı yurtta kaldığı 6 yaşındaki erkek çocuğunu merdivenden sürükledikten sonra başını duvara vurarak, ağır yaraladı. Gözaltına alınan A.N.E., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. D.V.P. ise hastanede yoğun bakım servisinde tedaviye alındı.

YURT GÖREVLİLERİ ÇOCUĞU ZOR KURTARDI

Olay, pazar günü, Kepez ilçesi Fabrikalar Mahallesi'ndeki Zübeyde Hanım Çocuk Yetiştirme Yurdu'nda meydana geldi. Yurtta kalan kız çocuğu A.N.E., bilinmeyen nedenle diğer çocukların yanında, erkek çocuğu D.V.P.'yi dövmeye başladı. Çocuğu bulunduğu 2'nci katın merdivenlerinden zemin kata kadar sürükleyen A.N.E., başını da duvara vurdu. Bu sırada yurt görevlileri, erkek çocuğunu A.N.E.'nin elinden kurtardı.

ERKEK ÇOCUĞUNUN DURUMU KRİTİK

Haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği D.V.P., ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürülerek, tedaviye alındı. Yoğun bakıma alınan D.V.P.'nin sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. Gözaltına alınan A.N.E. ise sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Yetiştirme yurdunda kız çocuğu, erkek çocuğunu merdivenden sürükleyip kafasını duvara vurdu - Son Dakika

Kaynak: DHA

10 Eylül 2019 Salı 13:45

Akdeniz ÜniversitesiZübeyde HanımAntalyaKepez
YORUMLAR