Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]

Bursa Fetö?den Tutuklanan Zanlılar Taksi Ile Cezaevine Götürüldü

Fetö'den tutuklanan zanlılar Taksi ile cezaevine götürüldüBursa'nın İnegöl ilçesinde FETÖ/PDY terör örgütüne finansal destek sağladıkları gerekçesiyle gözaltına alınan mobilyacılık yapan dört işadamından ikisi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Bursa Fetö?den Tutuklanan Zanlılar Taksi Ile Cezaevine Götürüldü
Fetö'den tutuklanan zanlılar Taksi ile cezaevine götürüldü

Bursa'nın İnegöl ilçesinde FETÖ/PDY terör örgütüne finansal destek sağladıkları gerekçesiyle gözaltına alınan mobilyacılık yapan dört işadamından ikisi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Polis ekipleri tarafından kiralanan taksi ile cezaevine götürülen Yakup C. ile Ertuğrul H.?nin yakınları tarafından cezaevine el sallanarak uğurlandılar.

İnegöl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri tarafından FETÖ/PDY terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonlar kapsamında örgüte maddi kaynak sağladıkları iddia edilen mobilyacılık yapan işadamları Ö.C, Ş.T., Y.C. ile E.H. iki gün önce gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan sorgulamanın ardından Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edilen şahıslardan Yakup C. ve Ertuğrul H. Çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.

Taksi ile cezaevine gönderildiler

İşlemleri tamamlandıktan sonra Adliye'den çıkarılan Yakup C. ve Ertuğrul H. Cumhuriyet Savcılığı tarafından 150 liraya kiralanan özel taksi ile polis eşliğinde cezaevine götürüldüler. Yakup C. ve Ertuğrul H.?nin yakınları ise taksi ile cezaevine götürülen zanlıların arkasından el salladılar.
28 Ekim 2016 Cuma 21:58
Tam sürüm için tıklayın. [Hata Bildir]