Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Aşkı Uğruna Mesleği Bıraktı! Ünlü Şefle Evleniyor

West Ham United taraftarlığıyla da bilinen cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa, sektörden emekli oldu. Premier Lig'de spiker olarak çalışmaya başlayan Khalifa, ünlü şef sevgilisinden gelen evlenme teklifine 'evet' dedi.

1
West Ham destekleyici spor programı sunucusu, uzun zamandır İsveçli ünlü şef sevgilisi Robert Sandberg'in, evlilik teklifine "evet" dedi.
2
Şef sevgilisi uğruna sektörden ayrılıp, spikerlik yapmaya başlayan Mia Khalifa, fotoğraf paylaşarak evlilik teklifi aldığını takipçilerine duyurdu.
3
Şef sevgilisi Robert Sandberg ise Instagram'da şöyle yazdı: "Bu hafta sonu Chicago'ya gittik ve Smyth'de harika bir akşam yemeği yedik. @Miakhalifa'ya evlenme teklif ettim ve EVET dedi!
4
Spor programı sunucusu Mia Khalifa, artık sektörün dışında olduğunu açıkladıktan sonra binlerce erkeğin kalbini kırmıştı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
20 Mart 2019 Çarşamba
YORUMLAR (87)
  • HArbiyerliMAn : Neden emekli oluyorsunki, beraber çekin canlı yayın yapın izliyelim.Bu benim tercihim kimse karışamaz,milletemi kaldı beni yergılamak.Evlenincede vuruşmak serbest kalmalı.Bırakın özgürlük özgür olsun... Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır HARBİYERLİMAN : Şaka len şaka.Malesef elbet ucundan da olsa izleyenler burada yorumlamış.Yazık bunların hayatına.Yaşadıklarını sanıyorlar.Dengesiz canlı türleri.Ama tövbe edip bir aile kurmaksa amaçları bizim sorgulama hakkımız yok. 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız