Emily Ratajkowski yaşadığı iğrenç olayı paylaştı: Parmaklarıyla cinsel organıma dokunup bana zorla sahip oldu

30 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve model Emily Ratajkowski, 2012 yılında bir dergi için çıplak fotoğraflarını çeken fotoğrafçı Jonathan Leder'in kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

1
Dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski takipçileriyle yıllar önce yaşadığı iğrenç olayı paylaştı. Genç model, 2012 yılında bir dergi için çıplak fotoğraflarını çeken fotoğrafçı Jonathan Leder'in kendisine zorla sahip olduğunu itiraf etti.
2
Emily, fotoğrafçının tacizden bir kaç yıl sonra bir kitap yayınladığını ve kitabında kendisinin rızası olmadan çıplak fotoğraflarını paylaştığını söyledi.
3
Yıldız model, dergi için çıplak fotoğraflarını çekecek olan Leder'in evine gittiğini evde iki çocuk bulunduğunu ve bir kadın makyajcının bulunduğunu söyledi.
4
İlk önce iç çamaşırı çekimleri yaptıklarını arada bir dinlendiklerini, akşam yemeği sırasında yemek yemediğini ama Leder'in kendisine dört bardak alkollü içecek doldurduğunu söyledi.
5
İç çamaşırı çekimi bittikten sonra Leder, kendisine tamamen çıplak poz vermesi gerektiğini söyledi.
6
Emily, çekimlerden sonra Leder'ın, makyajcıya kendilerini yalnız bırakmalarını söyledi. Genç model "Makyajcı gittikten sonra Leder önce parmakları ile cinsel organıma dokunup karşı koymama rağmen bana sahip oldu" dedi.
7
Yaşadığı tacizi daha önce hiç kimseye anlatmadığını söyleyen Emily'nin iddialarına karşın fotoğrafçı Leder, Emily'nin gündeme gelmek için kendisine iftira attığını söyledi.
8
9
10
11
12
13
16 Eylül 2020 Çarşamba
YORUMLAR (14)
  • Vışşşs : Yani diyisin parmaklarıyla işi halletti keyifli olmazki öle ayıp valla gel aşkım ben sana doğal yolla sahip olam
    Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
  • TOKATLI : Dükkanı açmışsın içeriye de bir tabak bal koymuşsun sonra da kalkmış beni arı soktu diyorsun şakacı mısın yoksa salak mı?
    Cevap Yaz 9 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız