Yeşilçam'ın Cinsel İçerikli Film Yıldızı, Hayranı Tarafından Kaçırıldı!

Türk Sineması'nın cinsel içerikli film yıldızıydı, hayranı tarafından silah zoruyla kaçırılıp evliliğe zorlandı. İşte, Yeşilçam'ın 'Bayan Popo' lakaplı oyuncusu Sevtap Parman ve şaşırtan hikayesi...

1
Yeşilçam'ın 'Bayan Popo' lakaplı yıldızı Sevtap Parman, 1962 yılında İstanbul'da doğdu.
2
Bir dönem mankenlik yapan Parman, Vizon dergisi tarafından düzenlenen yarışmayı kazanınca, sinemaya adım attı.
3
Playmen dergisine verdiği ateşli pozlarla şöhretin kapılarını aralayan yıldız, bir dönem şarkıcılıkta yaptı.
4
Ancak esas ünü, Tarık Akan'la beraber oynadığı 'Paramparça' filmiyle kazandı. Cesur sahneleri, hiçbir sorun çıkarmadan başarıyla oynayan Parman, Mum Kokulu Kadınlar, Sis ve Çağdaş Bir Köle gibi birçok filmde oynadı.
5
Cesur yıldız, 2011 yılında rol aldığı Günah Keçisi filminde, Nuri Alço ve 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Gogen ile birlikte oynadı.
6
1981 yılında Kadıköy'de açtığı 'Ajda Çanta' isimli mağazayı işleten Parman, matbaacı eşi Hamdi Uzunkaya'dan 2002 yılında boşandı.
7
Parman'ın o dönem büyük bir hayran kitlesi vardı. Öyle ki, Mehmet Alper Kuyumcu isimli bir hayranı, oyuncunun evine sürekli çiçekler gönderiyor ve kendisiyle tanışmak için Parman'ı telefonla rahatsız ediyordu.
8
Bu baskıya daha fazla dayanamayıp, hayranıyla buluşmaya karar veren Parman, başına geleceklerden bihaberdi. Talihsiz yıldız, hayranı tarafından silah zoruyla kaçırıldı...
9
Mehmet Alper isimli takıntılı hayran, Parman'ı 5 gün boyunca kendi evine kapattı ve ona 'karıcım' diye hitap ederek, evliliğe zorladı.
10
Parman, 'Eğer benimle evlenmezsen seni öldürürüm!' diyen Alper'e, evlenecekleri sözünü vererek elinden zar zor kurtuldu. Yeşilçam'ın 'Bayan Popo' lakaplı yıldızı, şimdilerde 57 yaşında.
11
Geçtiğimiz yıl, Kim Kardashian'ın poposunu beğenmediği açıklamasıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Parman, "Bence anormal. Doğal olduğunu sanmıyorum. Ajda Pekkan gibi… Onun poposu dümdüzdür malumunuz. Koymuş bazı destekler, öyle poz vermişti. İnsanlar şimdi güzel popoyu büyük popoyla eş tutuyor. Ama benimki küçük yuvarlak bir top gibi. En güzel popo hâlâ benimki.'' demişti.
12
13
14
15
16
17 Nisan 2019 Çarşamba
YORUMLAR