iOS 14 güncellemesi iPhone ekranını ikiye bölecek!

Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 14 ile iPhone kullanıcılarını birçok yenilik bekliyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise ekranın ikiye ayrılması.

1
Geçtiğimiz günlerde hayatımıza giren iOS 13, getirdiği yeniliklerle büyük yankı uyandırmıştı. Son güncelleme ile birlikte Siri ve Spotify ikilisini de uzlaştıran Apple, gelecek sene iOS 14 sürümünü piyasaya sürecek.
2
iOS 14 iPhone ekranını ikiye bölecek
Birden çok sekmede aynı anda gezinip iş yapmayı tercih edenleri sevindirecek olan bu özellik, henüz yolun daha çok başında.
3
Kullanıcılar, ilgili sistem sayesinde bir yandan e-posta yazabilecek ve diğer yandan da internet sayfalarına göz atabilecek.
4
Eğer yazdığınız e-postada ek bir dosya göndermeniz gerekiyorsa hiç vakit kaybetmeyeceksiniz. Zira ekranı ikiye bölen yazılım, bu işlerin aynı anda yapılabilmesine olanak sağlıyor. Tek yapmanız gereken göndereceğiniz dosyayı yazdığınız metne doğru sürüklemek olacak.
08 Ekim 2019 Salı
YORUMLAR (9)
  • turk : asya telefonlari ve treknolijisi dahe ode, huwei 5 g teknolojisini iphone ve androite satmak isdiyor miljarlarca dolara. iphone ve androit sadece insanlari kontrol altinda tutmak icin chip olarak yapilmistir
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Mert ak : İphone için devrim niteliğinde bir yenilik bu :) diğer telefonlarda olmasının ios işletim sistemi ile bir ilgisi alakası bulunmuyor ne yazıkki. Birde tüm telefonlarla bluetooth data transferi yapabilirse tadından yenmeyecek.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • alp : vallahi bence iphone sınıfda kaldı yahu huvai bile ilk cıkdıgında bunu yapdı yuh diyorumm yahu artık satın almayın bu markayı bu kadar hoş tutmayınn acırım cebinizdeki paraya yeni genç lık yapmayın bunu..
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır