Karantinada canı sıkılan Bella, çamaşırsız giydiği ceketi ile yürek hoplattı

Amerikalı süper model Bella Hadid, günlerini koronavirüs nedeniyle Los Angeles'teki evinde geçiriyor. Karantinada olduğu süre boyunca sosyal medya hesaplarından takipçileri ile birçok fotoğraf paylaşan Hadid, son fotoğrafı ile olay yarattı. İçine hiçbir şey giymediği sarı ceketi ile pozlar paylaşan Bella, kısa sürede milyonlarca beğeni aldı.

1
Koronavirüs salgını dolayısıyla pek çok ünlü isim gibi dünyaca ünlü yıldız Bella Hadid de eve kapandı.
2
25 yaşındaki Hadid, sosyal izolasyon döneminde yaptıklarını sık sık sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşıyor.
3
Güzel yıldızın son olarak büyük ilgi gören fotoğrafları ise yatakta çekildi. Altına sütyen giymediği sarı ceketinin önünü açarak poz veren Hadid, paylaşımını ''En sevdiğim ceket'' yorumu ile paylaştı.
4
Instagram'da milyonlarca takipçisi olan Bella'nın sarı ceketli fotoğraf serisine, çok kısa bir sürede milyonlarca yorum ve beğeni geldi.
5
Takipçilerinin yoğun ilgisine teşekkür eden ünlü yıldız, gündemi sarsan sarı ceketinin markasını da merak edenler için paylaştı.
6
Bella'nın olay yaratan fotoğrafları, Instagram'da toplamda 2,5 milyon beğeni aldı.
7
8
03 Nisan 2020 Cuma
YORUMLAR (9)
  • BellaHadidinŞapkası : Maşallah efendim maşallah.... Canınız pek sıkılıyor sanırım...? Buyrun çay içelim diyeceğim ama malum... Neyse bu konuyu tekrar konuşuruz. Bi instana bak sen...
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Gigi hadidin kardeşi Bella : Bella Hadid estetik yaptırdıktan sonra özellikle burun) victoria secret'te manken olarak göreve başladı ve şu anda en iyi mankenler arasında. Estetik sen nelere kadirsin
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız