Veliaht prens Muhammed bin Selman'a futbol kulübü aldıran güzel! Hem de Kardashian'ın kankası

ABD'li ‘yatırım uzmanı' Carla DiBello'nun, Suudi Arabistan'ın veliaht prensi Muhammed bin Selman'ı İngiliz futbol takımı Newcastle United'ı almaya, ikna ettiği iddia edildi.

1
35 yaşındaki film yapımcısı ve iş geliştirme uzmanı Carla DiBello'nun, Suudi Arabistan'ın veliaht prensi Muhammed bin Selman'ı İngiliz futbol takımı Newcastle United'ı almaya, ikna ettiği iddia edildi.
2
343 milyon sterlinlik teklifin görüşmelerini bizzat 35 yaşındaki Carla DiBello yürütüyor ancak genç kadının üst düzey bu görüşmelere nasıl dahil olduğu merak konusu. Çünkü DiBello'nun, bu tip üst düzey görüşmelere katılacak finansal uzmanlığının olmadığı belirtiliyor.
3
Birçok sektörde komisyonlu işler yürüten DiBello, kendini 'iş geliştirme uzmanı' olarak gösteriyor.
4
Kardashian'ın kankası!
DiBello, aynı zamanda Kim Kardashian'ın yakın arkadaşı ve programının yapımcısı. DiBello'nun, PIF'in başındaki Yasir el Rumayyan ile yakın ilişkisi var. Evli olan Yasir el Rumayyan'ın, DiBello ile birlikte zaman zaman golf oynadığı ve akşam yemeği yediği belirtiliyor.
5
DiBello ve el Rumayyan'ın, Veliaht Prens Muhammed'in lüks yatında ekim ayında bir araya geldiği belirtiliyor.
6
Veliaht Prens'in Newcastle'dan önce, bir diğer İngiliz kulübü Manchester United ile ilgilendiği de söylentiler arasında.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
14 Şubat 2020 Cuma
YORUMLAR (8)
  • CAHİLOĞLU CAHİL : Sözde müslüman bu adamlar Bunların hepsi peygamberimizin düşmanı EBUCEHİL soyundan.Allah size fırsat vermesin islamı yok ettiniz.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • james bond : dünya kadar malın olacağına fındık kadar anlayan anladı bizim türk takımlarını da alan bir para babası da olurmu acaba sibel can bir teklifte bulunsa bari bir işe yaramadılar ki şimdiye kadar giderler hacca para kaptırırlar araplara onlarda abd li ne derse onu yapar
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ** : arap yarımadası 1.dünya savasına kadar osmanlınındı .daha sonra suud lar tarafından yönetilmeye baslandı günümüze kadar ve suankı devletın kralı bu resımdekı muhammed bın selman ın babası selman bin abdülaziz el-suuddur.islamı bunlar baslatmadı bunların hayatına bakıp islamı bunlarla bagdasırmayın.size bir emanet verıldıgını dusunun gözunuz gıbı bakar yada hiç deger vermessiniz buda böyle bişey bunlar deger vermıyor.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır