Yoluna çıkan her şeyi saniyeler içinde yok etti! Katil Lekima, 44 kişiyi öldürdü

Çin'in doğu kıyılarında etkili olan Lekima Tayfunu'nda ölenlerin sayısı Pazartesi günü 44'e çıktı. Devlet televizyonu CCTV'nin paylaştığı verilere göre, 16 kişi de kayıp.

1
Çin'in doğu kıyısını 'Lekima' tayfunu vurdu. Tayfun nedeniyle 44 kişi hayatını kaybetti, 1 milyon kişi tahliye edilerek güvenli bölgeye taşındı.
2
Zhejiang eyaletinde 5 milyon kişinin tayfundan etkilendiği, bir milyon kişinin de evlerinden tahliye edildikleri bildiriliyor.
3
Tayfun Pazar günü Çin'in finans başkenti Şangay üzerinden geçerek kuzeydeki Şantung eyaletine doğru ilerledi.
4
Ülkenin kuzeyindeki Şantung'daki acil durum yönetimi idaresi, eyaletten 180 bin kişinin tahliye edildiğini açıkladı.
5
İşte 44 kişiyi öldüren, 1 milyon insanı perişan eden Lekima Tayfun'unun vurduğu Zhejiang eyaletinden kareler...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
12 Ağustos 2019 Pazartesi
YORUMLAR (6)
 • cd : İstanbulda deprem olur allah bizi sınıyor yabancı ülkede olur allah belalarını verdi Ailesinden birisi olur allah onu sınıyor kafirin ailesi ölür iyi olmuş allah cezalarını veriyor :(
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • YÜCE ALLAHIN GAZABI ÇETİNDİR : O KAFİR MİLLET YA YOLA GELECEK YA DA BU BELALARDAN KURTULAMAYACAKLARDIR! BU BÜTÜN ZALİM VE KAFİR İMANSIZLAR VE ALLAHSIZLAR İÇİN UYARIDIR!
  Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
 • SADECE CEVAP : YANLIŞSIN DÜZCE KAFİRMİYDİ VEYA HER SENE KARADENİZDE SEL FELAKETLERİ OLUYOR ONLARDA MI KAFİR VEYA TÜRKİYE DE YAŞANAN O KADAR DEPREMLER HEPİMİZ KAFİR DEĞİLİZ SANIRIM.
  1 0 Yayından Kaldır
 • Yorumlayan-Dayı : Her insan kendi ektiğini biçtiği gibi devletlerde kendi yaptıklarını biçerler. Uygur Türklerine uygulanan zulmü ALLAH görüyor elbet. bizde çok mülteciye sahip çıktık bakalım biz ne biçeceğiz .
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • TUNÇ06 : her yerde aynı kafa dere kenarlarına ev yapılıyor evler çürük yapı ...sonuç bu..sen suyun geçecegi yerlerı düzlersen bu son kaçınılmaz..Yapılar bakın son derce kötü yapı..geçmiş olsun.
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır