1 milyon TL'lik soruyu bilen Arda Ayten: Tanımadığım bir sürü akrabam çıktı

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında tüm soruları bilerek 1 milyon TL kazanan Arda Ayten, verdiği son röportajda akrabalarının bir gecede mantar gibi ürediğini söyleyerek 'Beni hatırladılar ama ben hiçbirini hatırlamadım' dedi.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılarak 1 milyonluk İstiklal Marşı sorusunu doğru bilen tıp öğrencisi Arda Ayten, ödülü kazandıktan sonra tanımadığı birçok akraba ve arkadaşının çıktığını anlattı.

1 MİLYONLUK SORUYU BİLDİ

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında finalde "10 kıtadan oluşan İstiklal Marşının tamamında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer" sorusuna Vatan, Kan, Toprak, Yurt yanıt yanıtları arasından Toprak yanıtını seçerek 1 milyon lira kazanan 21 yaşındaki Arda Ayten, Sabah Gazetesi'ne verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

"TANIMADIĞIM BİR SÜRÜ AKRABAM ÇIKTI"

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Arda Ayten, yarışmayı kazandıktan sonra tanımadığı birçok kişinin kendisini aradığını, sosyal medyadan ulaştığını anlattı. Arda, "Tanımadığım meğer ne çok akrabam ve arkadaşım varmış. Milyoner olduktan sonra hepsi beni hatırladı. Ama ben onların hiçbirini hatırlamadım. Milyoner olduğumu öğrenince mantar gibi bir gecede ortaya çıktılar." diyerek sitem etti.

"İSTİKLAL MARŞIMIZIN YÜREKLERİMİZE KAZINMIŞ OLMASI GEREKİR"

Yarışmadaki 1 milyon TL değerindeki soru hakkında konuşan Arda Ayten, sözlerine şöyle devam etti: "Bu ülkenin hangi şartlarda kurulduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bunu en iyi anlatan da İstiklal Marşımızdır. Milli Marşımızı hepimizin ezbere okuyabilmesi gerekir diye düşünüyorum. Hele bu kişi bir üniversite öğrencisi ise. Ben de bunu yaptım. İstiklal Marşımız sadece duvarlarda çerçevelere asılmış değil yüreklerimize kazınmış olması gerekir. Aslında bu soruya anında cevap vermem gerekirdi, tek üzüntüm bu..."

1 milyon TL'lik soruyu bilen Arda Ayten: Tanımadığım bir sürü akrabam çıktı - Son Dakika Magazin
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasınının milyonluk sorusu belli oldu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasınının milyonluk sorusu belli olduArda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazandı! İşte ilk sözleri Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazandı! İşte ilk sözleri1 milyonluk soruyu bilen Arda Ayten Instagram'da fenomen oldu 1 milyonluk soruyu bilen Arda Ayten Instagram'da fenomen oldu1 milyon kazanan Arda Ayten parayla ne yapacağını açıkladı: Hayatım boyunca üniversite okuyacağım 1 milyon kazanan Arda Ayten parayla ne yapacağını açıkladı: Hayatım boyunca üniversite okuyacağımMilyonluk soruyu bilen Arda Ayten kesintiler sebebiyle milyoner olamayacak Milyonluk soruyu bilen Arda Ayten kesintiler sebebiyle milyoner olamayacak1 milyonluk soruyu cevaplayan Arda Ayten, söylediği sözle takdir topladı 1 milyonluk soruyu cevaplayan Arda Ayten, söylediği sözle takdir topladıKim Milyoner Olmak İster'de Arda Ayten'in 1 milyon TL kazandığı sorunun kurgu olduğu iddia edildi Kim Milyoner Olmak İster'de Arda Ayten'in 1 milyon TL kazandığı sorunun kurgu olduğu iddia edildiMilyonluk soruya doğru cevap veren Arda Ayten'e Demet Akalın'dan tebrik Milyonluk soruya doğru cevap veren Arda Ayten'e Demet Akalın'dan tebrikArda Ayten kimdir? 1 milyonluk ödülü kazanan Arda Ayten hayatı Arda Ayten kimdir? 1 milyonluk ödülü kazanan Arda Ayten hayatı

Kaynak: Diğer

08 Ekim 2019 Salı 11:32

Arda Ayten, Magazin
YORUMLAR