100 Metal Fest: Headbangers' Weekend

%100 Metal Fest: Headbangers' Weekend 4. yılında 27 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park'ta!

%100 Metal Fest: Headbangers' Weekend 4. yılında 27 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park'ta!
%100 Metal Fest: Headbangers' Weekend, 4. Yılında Testament, Paradise Lost, Eluveitie ve Insomnium'u içeren kadrosuyla 2016 yılında tek gün olarak 27 Ağustos Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek. Toplamda altı grubun sahne alacağı festivalin diğer isimlerini ise önümüzdeki günlerde açıklayacağız.
Geçtiğimiz yıllarda Kreator, Arch Enemy, Helloween, Overkill, Children of Bodom, Katatonia, Epica, Carcass, Therion, At The Gates ve Sonata Arctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan %100 Metal Fest Headbangers' Weekend, 4. Yılında Testament, Paradise Lost, Eluveitie ve Insomnium'u içeren kadrosuyla 2016 yılında tek gün olarak 27 Ağustos Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek. Toplamda altı grubun sahne alacağı festivalin diğer isimlerini ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.
Not: "Blind Guardian albüm çalışmaları kapsamında daha önce planlanan programının beklenilmedik ve mecburi olarak değişmesi nedeniyle festivalde sahne alamayacak. Grup tarafından da bizim tarafımızdan da beklenilmeyen bu durumdan ötürü hem Vera Müzik olarak hem de Blind Guardian adına oldukça üzgünüz."

Kaynak: Etkinlik.io

26 Ağustos 2016 Cuma 21:02

Blind Guardian, Kültür Sanat