15 Yaşındaki Kız Adı Duyulmamış Bir Uyuşturucudan Hayatını Kaybetti, Ailesi Son Anlarını Paylaştı

15 yaşındaki İngiliz kız, içeriği bilinmeyen uyuşturucu hapı kullandıktan sonra komaya girdi. Hayat mücadelesini kazanamayan genç kızın ailesi, gençlere ibret olması için son anlarını internetten paylaştı.

İngiltere'de yaşayan 15 yaşındaki Shakira Pellow, ne olduğu bilinmeyen bir uyuşturucu hap içtikten sonra hayatını kaybetti. Ailesi, genç kızın hastanedeki son anlarında çekilmiş bir fotoğrafını basınla paylaştı.

GENÇLERİ UYARMAK İÇİN YAYINLADILAR

Üzerinde "Duplo" yazdığı açıklanan ve içeriği bilinmeyen hapı kullanan Shakira'nın, birden fazla organ yetmezliği yaşadığı ve kalp krizi geçirdiği açıklandı. Aile, gençlerin uyuşturucu kullanımının sonuçlarını görüp, bunun korkunç sonuçları ile yüzleşmeleri adına kızlarının fotoğrafını yayınladığını söyledi.

ARKADAŞLARI DA KULLANDI AMA ONLAR İYİ

Genç kız ile aynı grupta yer alan ve birlikte uyuşturucu kullanan diğer çocuklar da hastaneye kaldırıldı ancak hayati tehlikeleri bulunmayan çocuklar kısa süre içerisinde iyileşerek taburcu edildi.

Shakira'nın babası, fotoğrafı çekerken uyandığında onu kızına göstermek amacıyla çektiğini söyledi. Eşiyle bu konuyu tartıştıklarını ve sonunda bu kararı aldıklarını söyleyen acılı baba, gençleri bu beladan uzak tutmak için sonunda doğru oldupuna inandıkları kararı verdiklerini açıkladı.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 11:22

Shakira, Genç, 3. Sayfa, Komik - İlginç, Dünya
YORUMLAR (72)
  • Ahmet sağ : Keşke hergün aksam tüm ailenin yatmadı gı saatlerde kötü alışkanlıklar ile ilgili film veya bilgilendirici yayınlar koysalar ve okullarda ders verilse........ Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Zeynep : Keşke her uyuşturucu din gibi olsa İslam insanlığa iyiyi doğruyu insan gibi yaşamayı öğütler hakkıyla yaşansa.. Anlayana Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • Hasan tas : Senin dinin sana benimkide bana tamamdı, sen senin dinini bana doğru diye diretir pis pis bakar hatta harekete geçersen bende senin o pis kafanı koparirim, o yüzden havlamayinda kendi hayatınıza bakın, başkalarına değil.... Cevap Yaz 1 14 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız