19 yaşındaki genç kıza, öz babasından işkence! Görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı

İstanbul Taksim'de bir babanın, Tuba adlı 19 yaşındaki öz kızına işkence yaptığını gösteren görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Bir kullanıcı görüntüleri paylaşarak yardım çağrısı yaptı. Çağrıya şarkıcı Haluk Levent yanıt verdi.

Taksim Tarlabaşı'nda bir evde 19 yaşındaki Tuba adlı bir genç kıza öz babasının işkence görüntüleri sosyal medyada büyük tepki topladı. Bir kullanıcı görüntüleri paylaşarak "Ne olur bildiğiniz ne kadar yetkili varsa etiketleyin. Bu insanları kurtaralım." diyerek yardım çağrısında bulundu. Çağrıya AHBAP Genel Başkanı ve şarkıcı Haluk Levent yanıt verdi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ise "Şiddet kimden ve nereden gelirse gelsin asla kabul edilemez. Bakanlık olarak Tuğba kızımız ile iletişim halindeyiz." ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN YARDIM ÇAĞRISI YAPILDI

Bir sosyal medya kullanıcısı "19 yaşındaki kıza öz babası işkence yapıyor. Anne yatalak. Hepsi bir psikopatın elinde. Olayın doğruluğunu teyit ettim. Ne olur bildiğiniz ne kadar yetkili varsa etiketleyin. Bu insanları kurtaralım. Yer: Taksim / Tarlabaşı Elimde resmi evraklar da var." notuyla görüntüleri paylaşarak ailenin kurtarılması için yardım çağrısında bulundu.

Haluk Levent PAYLAŞIMA YANIT VERDİ

Şarkıcı Haluk Levent paylaşıma yanıt vererek "Kızımızla biz de ilgileniyoruz! Merak etmeyin!" açıklamasında bulundu.

"ŞİDDET KİMDEN VE NEREDEN GELİRSE GELSİN KABUL EDİLEMEZ"

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk ise olaya ilişkin yaptığı açıklamada "Tuğba kızımızın şiddete maruz kaldığı görüntüler hepimizi derinden sarstı. Şiddet kimden ve nereden gelirse gelsin asla kabul edilemez. Bakanlık olarak Tuğba kızımız ile iletişim halindeyiz. Sosyal inceleme süreci devam etmekte. Olayın hukuki boyutunu yakından takip edeceğiz." ifadelerini kullandı.

19 yaşındaki genç kıza, öz babasından işkence! Görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı - Son Dakika
08 Ekim 2019 Salı 20:50

Haluk Levent, Tarlabaşı, Taksim, 3. Sayfa
YORUMLAR (55)
 • nerden nereye gidiyoruz : aynen aynen aynen. kanka..... kanki......spor ayakkabili nesil.....15....45.....yaş. ...saygısız anne babaya insafsizlik ......raydan çıkmış. .......okuldan.......askeriyeden......camiden....dayağı kaldirarsan olacağı bu...en azından eti senin kemiği benim diyeceksin.....kulağını bukmekle bir şey olmaz kendimize gelelimmmmmm..........BU KADAR. ...SAYGILAR
  Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
 • Halktan biri : Babanın zulmettiği yok, gençleri çocukları anne babalara karşı kışkırta kışkırta bu hale geldik. Anne babanın her cümlesine isyan eden terbiyesiz bir nesil var. Kimse zulümde görmesin, anne babaya isyan edip terbiyesizlikte yapmasın.
  Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
 • Vatan : Banada öyle geldi kızda da bi sorun var gibi sanki baba sakinleşmesini bekliyor gibi geldi bana
  0 0 Yayından Kaldır
 • . : çok büyük bir suç da işlemiş olsa evlat candır, böyle zulmedilmez. bu adamın haklı bi tarafı yok.
  Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
 • Huzur : Geç olmadan insanlığa don herşey dayakla olmaz ama Sen çabuk bu salak fikrinden vaz Gec tabiki insansan
  125 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız