2 Haziran Cuma Akşamı Softune Tamirane Sahnesinde

Tamirane yine sıcak ambiyansı, muhteşem lezzetleri ve kaliteli müziği ile bu hafta da buluşma noktası olmaya devam edecek!

2 Haziran – Cuma / 20:30

Softune

(Ücretsiz Etkinlik)

Softune, 2014 yılında İstanbul'da kurulduktan sonra İngilizce ve Türkçe popüler şarkıların çok vokalli, soft ve pop-jazz coverlarından oluşan repertuvarıyla İstanbul'da müzik sahnesinde özel bir yer kazandı. 6 kişilik orkestrası ile herkesin dinlemekten keyif alacağı parçaları seslendiren enerjisi yüksek grup, 2 Haziran Cuma akşamı Tamirane sahnesinde olacak. İş çıkışı dostlarla buluşmak, kulakların ve ruhun pasını atmak için nefis bir program. Kaçmaz!

3 Haziran – Cumartesi / 22:00

INDIE SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Blueseum: Bora Çeliker Blues Trio

Blueseum, 1940'lı yıllardan günümüze blues ve türevi müziklerden örnekler sergileyecekleri bir repertuarla Tamirane sahnesinde. Kimi zaman Muddy Waters, T-Bone Walker, Howlin' Wolf, BB King gibi ikonları anımsatacak, kimi zaman da Jimi Hendrix, Cream, Led Zeppelin ve Beatles'a sallayacaklar bizi. Dans meraklıları için de dozunda funk ve rock n'roll..
Vokal, gitar ve mızıkada Bora Çeliker, bas gitarda Vefa Karatay ve davulda Engin Özler çalacak. Bu müzik dolu geceyi kaçırma!

4 Haziran – Pazar / 15:00

MORNING JAZZ SESSIONS (Ücretsiz Etkinlik)

Sibel Demir Quartet

Opera Şarkıcılığı bölümünde okurken kendini cazın büyüsüne kaptıran, 2016 Nardis Genç Caz vokal yarışmasında Polonya Pulawy'deki caz workshop bursu kazanan Sibel Demir, davulda Buğra Özdemir, flütte Çağla Canen ve gitarda Özgün Mühür ile caz standartlarından oluşan repertuvarıyla 4 Haziran'da Tamirane sahnesinde!

Kaynak: Bültenler

30 Mayıs 2017 Salı 13:21

Bora Çeliker, İstanbul, Güncel