3. Gülsin Onay Piyano Günleri, Gülsin Onay'ın Sahne Alması ile Sona Erdi

3. Gülsin Onay Piyano Günleri, Gülsin Onay'ın sahne alması ile sona erdiTEKİRDAĞ - Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen '3. Gülsin Onay Piyano Günleri', etkinliğe adını veren ünlü piyano sanatçısı Gülsin Onay'ın sahne alması ile sona erdi.

3. Gülsin Onay Piyano Günleri, Gülsin Onay'ın sahne alması ile sona erdi

TEKİRDAĞ - Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen "3. Gülsin Onay Piyano Günleri", etkinliğe adını veren ünlü piyano sanatçısı Gülsin Onay'ın sahne alması ile sona erdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ın da takip ettiği gecede sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konser Salonu'nda etkinliğin son gecesinde Onay, yaklaşık 2 saat Beethoven, Chopin, Franck ve Ahmed Adnan Saygun'un eserlerini seslendirerek geceye damgasını vurdu. Onay sahne performansı ile izleyenlerden büyük alkış aldı.

Her akşam farklı bir piyano sanatçısının sahne aldığı Bisanthe 3. Gülsin Onay Piyano Günleri ünlü sanatçı Gülsin Onay'ın sahne alması ile sona erdi.

Kaynak: İHA

16 Aralık 2017 Cumartesi 23:36

Süleymanpaşa, Gülsin Onay, Tekirdağ, Kültür Sanat