3. Gülsin Onay Piyano Günleri'nde Ufuk Mete Şahin Rüzgarı

3. Gülsin Onay Piyano Günleri'nde Ufuk Mete Şahin rüzgarıTEKİRDAĞ - Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Gülsin Onay Piyano Günleri kapsamında genç yetenek Ufuk Mete Şahin, Süleymanpaşalı sanatseverler ile buluştu.

3. Gülsin Onay Piyano Günleri'nde Ufuk Mete Şahin rüzgarı

TEKİRDAĞ - Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Gülsin Onay Piyano Günleri kapsamında genç yetenek Ufuk Mete Şahin, Süleymanpaşalı sanatseverler ile buluştu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve etkinliğe adını veren dünyaca ünlü piyano sanatçısı Gülsin Onay'ın da takip ettiği gecede Ufuk Mete Şahin performansı ile göz doldurdu. Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konser Salonu'nda gerçekleşen gecede Şahin, yaklaşık 2 saat boyunca Alexander Scriabin, Liszt, Schumann ve Rachmaninoff'un eserlerini seslendirerek geceye damgasını vurdu.

Her akşam farklı bir piyano sanatçısının sahne aldığı Bisanthe 3. Gülsin Onay Piyano Günleri Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konser Salonunda, 16 Aralık Cumartesi 20.30'da etkinliğe adını veren dünyaca ünlü piyano sanatçısı Gülsin Onay sahne alması ile sona erecek.

Kaynak: İHA
15 Aralık 2017 Cuma 22:41
YORUMLAR

Son Dakika