300: Bir İmparatorluğun Yükselişi '300: Rıse Of An Empıre'

Frank Miller'in grafik romanı Xerxes'ten uyaralanan, ve nefes kesen bir görsellikle anlatılan '300 / 300 Spartalı,' filminin bu yeni bölümünde mücadele deniz üzerine taşınıyor.

7 Mart'ta 3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle Sinemalarda.

Frank Miller'in grafik romanı Xerxes'ten uyaralanan, ve nefes kesen bir görsellikle anlatılan "300 / 300 Spartalı," filminin bu yeni bölümünde mücadele deniz üzerine taşınıyor. "300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire" da, Yunan Generali Themistokles'in, tüm Yunanistan'ı birleştirmek adına liderlik ettiği güç, savaşın yönünü değiştirecektir.

Warner Bros. Picture ve Legendary Pictures sunar, bir Cruel ve Unusual Films/Mark Canton/Gianni Nunnari Yapımı, "300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire" Bu aksiyon macera filminin başrollerinde Sullivan Stapleton ("Suç Çetesi/Gangster Squad") Themistokles rolünde ve Eva Green ("Karanlık Gölgeler/Dark Shadows," "Casino Royale") Artemesia rolünde karşımızdalar. Lena Headey, "300 Spartalı /300" deki rolü Spartalı Kraliçe, Gorgo rolünü tekrar üstleniyor; Hans Matheson ("Tinaların Savaşı/Clash of the Titans") Aeskylos rolünde; ve Rodrigo Santoro da tekrar Pers Karlı Xerxes rolünde karşımıza çıkıyorlar.

Frank Miller'in grafik romanı Xerxes'ten uyaralanan filmin Zack Snyder & Kurt Johnstad tarafından yazılan senaryosunu, Noam Murro yönetiyor. Yapımcılar Gianni Nunnari, Mark Canton, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Bernie Goldmann. Thomas Tull, Frank Miller, Stephen Jones ve Jon Jashni ise filmin yönetici yapımcıları.

"300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire" bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılıyor. Film Türkiye'de 7 Mart tarihinde 3D ve IMAX 3D seçenekleriyle vizyona girecek.

Kaynak: Bültenler

14 Şubat 2014 Cuma 09:09

Warner Bros, Mark Canton, Yunanistan, Miller, Güncel