322 Metrede Nefes Kesen Çalışma Havadan Görüntülendi

322 metrede nefes kesen çalışma havadan görüntülendi Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde işçilerin bakı onarım çalışmaları kameralara yansıdıİSTANBUL - 322 metrelik yüksekliği ile eğik askılı köprü sınıfında dünyanın en yüksek asma köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde işçilerin nefes kesen...

322 metrede nefes kesen çalışma havadan görüntülendi
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde işçilerin bakı onarım çalışmaları kameralara yansıdı
İSTANBUL - 322 metrelik yüksekliği ile eğik askılı köprü sınıfında dünyanın en yüksek asma köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde işçilerin nefes kesen bakım onarım çalışmaları havadan görüntülendi. Eşsiz sis manzarası karşısında güvenlik halatları ile sarkarak çalışan işçilerin zorlu çalışma koşulları çekilen görüntülerle gözler önüne serildi.
Anadolu ve Avrupa Yakasını 3.kez karayolu ile birbirine bağlayan Yavuz Sultan Selim köprüsünün Kulelerindeki bakım onarım çalışmaları havadan görüntülendi. İşçilerin 322 metre yükseklikte sis içinde eşsiz manzara eşliğinde yaptığı çalışmalar nefes kesti. İşçiler güvenlik halatları ile kulenin en tepesinden sarkarak kulenin boyalarını yenileme çalışmaları gerçekleştirdi. Eğik askılı köprü sınıfında dünyanın en yüksek köprüsü üzerinde çalışan işçilerin güvenlik halatları ile çalışmaları havadan çekilen görüntülere yansıdı.
322 Metrede Nefes Kesen Çalışma Havadan Görüntülendi

Kaynak: İHA

17 Mayıs 2019 Cuma 23:26

Genel