34. Avrasya Maratonu Basın Teşvik Ödülleri Sahiplerini Buldu

34.Avrasya Maratonu Basın Teşvik Ödülleri bugün Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılan tören ile sahiplerine verildi.

34. Avrasya Maratonu Basın Teşvik Ödülleri bugün Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılan tören ile sahiplerine verildi.

Törende İhlas Haber Ajansı 'ajans' dalında ödül aldı. Ödülü İhlas Haber Ajansı adına Spor Müdürü Mustafa Karagöl aldı.

Törene, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Türkiye Atletizm Federasyonu Asbaşkanı Hüseyin Yıldırım, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Numan Güzey, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü Alpaslan Baki Ertekin ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

34. Avrasya Maratonu Basın Teşvik ödüllerini alan medya kuruluşları şöyle:

YAZILI BASIN

HABER

1. Musa Kesler (Milliyet)

2. Yılmaz Şenol (Fotomaç)

3.

Murat Ağca(Habertürk)

MANSİYON: Celal Demirbilek (Hürriyet)

MANSİYON: Ufuk Tuncaelli (Bugün)

MANSİYON: Engin Albayrak (Yenişafak)

MANSİYON: Bülent Şanlıkan (Akşam)

MANSİYON: Tuğba Çetin Kaya-Mehmet Tufan (Zaman)

YORUM

1. Cumhur Önder Arslan(Cumhuriyet)

2. Hüsamettin Acar (Türkiye)

3. Sevim Gözay (Akşam)

FOTOĞRAF

1. Ceylan Çetin (Fanatik)

2. Ferhat Uludağlar (Akşam)

3. Bahadır Beyaslan (Fotomaç)

MANSİYON: Hüseyin Çağlar-Kurtuluş Yılmaz (Amk)

MANSİYON: Celil Kırnapçı (Zaman)

MANSİYON: Usame Ari (Today's Zaman)

YEREL VE SEKTÖREL BASIN

Spor Meydanı Gazetesi

İstanbul Gazetesi

GÖRÜNTÜLÜ BASIN

HABER

1. NTV SPOR

2. KANAL 24

3. TGRT HABER

MANSİYON: TVNET

RÖPORTAJ

1. Kerim Saat(Samanyolu)

2. Birsu Eren (A Haber )

3. Serbay Şenkal (Lig TV)

AVRASYA ÖNCESİ DESTEK PROGRAMI

1. Emre Tilev- Cem Yılmaz (Spor Masası - CNN Türk)

2. Gökhan Telkenar (TRT Spor)

3. Didem Yılmaz (Habertürk)

MANSİYON: Senad Ok (Sports Tv)

MANSİYON: Ceyda Tuna (TGRT)

YORUM

1. Mehmet Sevinç (NTV spor)

2. Cüneyt Ersan (TRT haber)

3. Yıldız Yakar (Skytürk)

SERİ HABER

1. LİG TV

2. SKYTÜRK

3. ÜLKE TV

MANSİYON: SHOWTV

AJANS

CHA - DHA - İHA - AA - TSA

MANSİYON

TEK RUMELİ TV - LİG RADYO

JÜRİ BÜYÜK ÖDÜLÜ

TRT

NERİMAN TEKİL ÖZEL ÖDÜLÜ: Hüseyin Denizci

CÜNEYT KORYÜREK ÖZEL ÖDÜLÜ: Mehmet Tümkan

AVRASYA DESTEK DALI

Mehmet Şeyho (Samanyolu TV)

Mehmet Aslan (Hürriyet)

Arif Kızılyalın (Cumhuriyet)

VEFA ÖDÜLÜ

Mehmet Yurdadön

İsmail Akçay

Sadık Salman

Necdet Ayaz

Ekrem Özdamar

Mehmet Terzi

Hamza Canavar

Şükrü Saban

Muharrem Dalkılıç - İSTANBUL
29 Mart 2013 Cuma 14:20

Türkiye, Sinan Erdem, Ataköy, Avrasya, Spor
YORUMLAR