14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren HİV taşıyıcısı kadın öğretmeni iki çocuğu ihbar edip tutuklattı

ABD' de bir kadın öğretmenin HIV virüsü taşımasına rağmen 14 yaşındaki bir öğrencisiyle 15 ay boyunca ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Çocuklarının ihbarıyla tutuklanan kadın öğretmen, 20 yıl hapis cezası istemiyle yargılanıyor.

ABD' nin New Jersey eyaletinde yaşayan 45 yaşındaki öğretmen Elyse Catillo, cinsel yolla bulaşan hastalığı olmasına rağmen 14 yaşındaki bir öğrencisi ile 15 ay boyunca cinsel ilişkiye girdi. Olay, annelerinin 14 yaşındaki bir çocukla cinsel ilişkiye girmesini kaldıramayan yaşları 13 ve 14 olan iki çocuğun durumu babalarına anlatmasıyla ortaya çıktı.

"DEFALARCA İLİŞKİYE GİRDİK"

Durumu öğrenen babanın eski karısını polise ihbar etmesi üzerine, öğretmen tutuklandı. Öğretmenin ilişkiye girdiği öğrenci polise verdiği ifadede, Elyse ile 2018 yılının Haziran ayında ilişkilerinin başladığını anlattı. Adı açıklanmayan öğrenci, farklı yerlerde ve evde defalarca ilişkiye girdiklerini söyledi.

MAHKEMEDE BAŞINI EĞDİ

Ağustos ayında tutuklanan Elyse, mahkemede başını eğerek bir şey söylemedi. Öğrencisi ile ilişkiye girdiğini kabul eden Elyse, 20 yıl hapis cezası istemiyle yargılanıyor.

14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren HİV taşıyıcısı kadın öğretmeni iki çocuğu ihbar edip tutuklattı - Son Dakika Dünya
13 Eylül 2019 Cuma 20:26

Amerika Birleşik Devletleri, New Jersey, 3. Sayfa, Yaşam, Dünya
YORUMLAR