47 Yaşındaki Seda Akgül Bikinili Fotoğrafıyla Sosyal Medyayı Salladı! Seda Akgül Kimdir?

Ünlü sunucu Seda Akgül, Instagram hesabından bikinili fotoğraflarını paylaştı. Fit vücuduyla dikkatleri üzerine toplayan Seda Akgül kimdir?

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Seda Akgül, bu defa havuza atlarken çekilmiş bikinili fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

FİZİĞİYLE BÜYÜLEDİ

TV8'de program yapan Akgül, fit vücuduyla dikkat çekti. 47 yaşındaki Akgül'ün "Spora bayılırım.. Tanıyanlar bilir' notuyla yaptığı paylaşımı takipçilerinin beğenisini kazandı.

25 KİLO VERMİŞTİ

Ünlü sunucu mide küçültme ameliyatı olmadan düzenli egzersiz ve diyet yaparak 25 kilo vermişti. Sunucu, kilo verdikten sonra fit vücuduyla sık sık gündeme gelmeye başladı.

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül, 17 Haziran 1971 Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce Bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak göreve başlayan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okudu ve Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington'da staj gördü.

SUNUCULUĞUN YANI SIRA KİTAP DA ÇIKARDI

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8'de görev aldı. Avrupa Birliği'ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında, uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınır. Işık Üniversitesi'nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirdi. TV 8 ekranlarında, hafta sonu sabah kuşağında Erken Baskı isimli programı hazırlayıp sunarak, eleştirmenlerin ve izleyicilerin beğenisini toplayan Seda Akgül, 17 Eylül 2012 tarihinde yeni yayın döneminde Star TV'ye geçerek sabah haber kuşağı programı sunmaya başladı. Ağustos 2014'te kanaldan ayrıldı ve bir reality show sunmak için Kanal D'ye geçti. 2016 yılında Avram Habib ile evlendi. 2016 Temmuz'da boşandı. ''Dişilik mi Kişilik mi'' ve ''Ruh Öküzü mü Ruh İkizi mi'' isimli iki adet çok satan kitap yazdı.

27 Temmuz 2018 Cuma 15:51

TV, Ankara, Seda Akgül, Magazin
YORUMLAR