4N1K İlk Aşk'ın Tema Şarkısı Nilipek'ten

Alternatif sahnelerin en sevilen isimlerinden Nilipek. şimdi de, FOX TV'nin merakla beklenen yeni gençlik dizisi 4N1K İLK AŞK'a sesiyle hayat veriyor.

Söz ve müziği Nilipek.'e ait olan "Beraber" adlı şarkı, 4N1K İLK AŞK'ın tema şarkısı olarak bugünden itibaren ekranlarda ve sanatçının dijital müzik kanallarında yayında olacak.

Alternatif müzik sahnesinin en sevilen isimlerinden Nilipek.'in son projesi "Beraber", FOX TV'nin merakla beklenen yeni gençlik dizisi 4N1K İLK AŞK'ın tema şarkısı olarak ekranlarda olacak. Geçtiğimiz Mayıs ayında gösterime giren 4N1K 2 adlı sinema filminde "Senden Uzakta" adlı şarkısıyla yer alan Nilipek.'in şarkısı ilk kez, bugün akşam yayına başlayacak 4N1K İLK AŞK'ın jeneriğinde çalınacak.

Umut ve coşku dolu dostluğun şarkısı Büşra Yılmaz'ın 4N1K adlı kitap serisinden, Fabrika Yapım/Öner Arslanel'in yapımcılığında televizyona uyarlanan ve bugün (6 Temmuz) ilk bölümü yayınlanacak dizinin jeneriğinde dinleyeceğimiz şarkı, 5 arkadaşın umut ve coşkuyla dolu dostluklarının hikâyesini müziğe taşıyor. "Beraber"in söz ve müziğini de yazan, düzenlemesini ise Can Aydınoğlu ile birlikte yapan Nilipek.'e elektrik gitar, akustik gitar, organ ve synth'de Can Aydınoğlu, davulda Berkay Küçükbaşlar, bas gitarda Umut Çetin ve mix&masteringde Umut Çetin eşlik ediyor. "Beraber" adlı şarkı bugünden itibaren Nilipek.'in dijital müzik kanallarında dinlenebilir ve indirilebilir.

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel'in üstlendiği, başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar'ın paylaştığı "4N1K İLK AŞK"ın müzik direktörlüğünü ise Emir Ersoy üstleniyor. Senaryosunu Ferhat Ergün'ün kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un oturduğu dizi, Cuma akşamları saat 20:00'de FOX TV ekranlarında olacak.

Kaynak: Bültenler
06 Temmuz 2018 Cuma 10:24

Son Dakika