7 milyon TL'lik malikanesini satan Güzide Mertcan, yeni evini ilk kez gösterdi

MasterChef yarışmasıyla ünlenen Güzide Mertcan, aylarca konuşulan 7 milyon TL'lik lüks malikanesini satarak apartman dairesine taşındı. Mertcan, merak edilen yeni evini de YouTube kanalından paylaştı.

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye ile tanınan Güzide Mertcan, olay yaratan 7 milyon TL'lik villasını satarak yeni açtığı restoranın üst katındaki apartmana taşındı. Programın final yapmasının ardından YouTube'da içerik üretmeye başlayan Mertcan, son olarak yeni evini gezdirdi.

"HAYATIMDA İLK KEZ ŞEHİR MERKEZİNDE OTURUYORUM"

Yıllar önce yatırım amaçlı aldıkları 7 milyon TL'lik malikanesi yüzünden eleştirilen Güzide Mertcan, evlerini satarak apartman dairesine taşındı. 3 çocuğu olan Mertcan, yeni evini de YouTube kanalı üzerinden takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Evi hakkında konuşan Mertcan, "Ben ilk kez şehir merkezinde oturuyorum. Hep dağ taşta oturdum. Başakşehir'de de en ücra noktadaydım, dağ başıydı şehre yakın değildim. Hayatımda ilk kez şehir içinde bir yerde oturuyorum. Camdan baktığımda insan görüyor olmak çok güzel" dedi.

Güzide'nin sattığı lüks evi...

"ALDIĞIMIZ İLK GÜNDEN BU YANA SATMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Programda yarıştığı süre zarfında başarısının yanı sıra eviyle gündeme gelen Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik malikanesi için şunları söylemişti: "Biz bu evde 4–4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için 'keşke' demeyeceğim. Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor. Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya taşınmayı düşünüyoruz."

7 milyon TL'lik malikanesini satan Güzide Mertcan, yeni evini ilk kez gösterdi - Son Dakika Magazin
25 Mart 2020 Çarşamba 16:05
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (59)
 • antipas : ne kadar kıskanç varsa toplanmış. alayı da ağlayan devleti kötüleyen zenginleri çekemeyen insanlar.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • KARAHİSARLI : YA BUNLARIN VİLLASINDAN DAİRESİNDEN BİZE NE..MİLLET CAN DERDİNDE BUNLAR SAÇMA SAPAN HABER PEŞİNDE.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • CAPSOLİN DR : MASTERCHEFİ KAZANSAYDI BU VİLLAYI SATMAYACAKTI TEYZESİ ÖYLE DİYOR BORCU VAR VİLLAYI SATMAKTAN BAŞKA ÇARESİ YOK DEDİ.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • ANDERSAND DR : BU HABERİN DÜNYA BİR VİRÜS İLLETİYLE MÜCADELE EDERKEN OLMASI ÇOK SAÇMA BENCE BANANE GÜZİDENİN VİLLASINDAN EVİNDEN YAVHU NE HALT EDERSE ETSİNLER ÖNEMLİ OLAN BU VİRÜSE GÜZİDENİN YAPACAĞI BİR ÇORBA İLE ORTADAN KALKIYORMU HAYIR TABİKİ OZAMAN GEÇİN BU HABERİ
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Kuzeyin uşağı : Her iki yerede yorum yazıyorsun Ziyaa kardeşim... iyi geceler kal sağlıcakla.
  1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika