7 Yaşındaki Altan Kaya Almanya'nın En Genç Arıcılarından Biri Oldu

Almanya'da yaşayan 7 yaşındaki Altan Kaya'nın, çocuklara ve gençlere ilham vermek için arı kovanı kurmasına Alman basını büyük ilgi gösterdi.

Almanya'da yaşayan Altan Kaya, çocuklara ve gençlere ilham vermek arı kovanı kurması Alman basını tarafından büyük ilgi gördü. 7 yaşında olan Kaya'nın, Almanya'nın en genç arıcılarından biri olduğu belirtildi.

ARILARA BABASIYLA BİRLİKTE BAKIYORLAR

Almanya'nın en genç arıcılarından biri olan Altan Kaya, babası Zafer Kaya ile birlikte arıcılık kursuna katılmasıyla arı kovanı kurmaya karar verdiğini söyledi. Boş zamanlarında basıyla birlikte arılarla ilgilenen Kaya, arıcılığı sevdirmek adına gençlik merkezinde ve ilkokulunda arıcılarla birlikte çalışma grupları oluşturdu.

12 Haziran 2018 Salı 21:59

Almanya, Komik - İlginç, Dünya
YORUMLAR (7)
  • Reis : Adın gibi Mustafa sin.... dünya da ekolojik sistem var sen doğaya karışmassan bu sistem düzenli işler eğer doğaya zarar verecek işler orman talanı - kimyasal atıklar - zehirli dumanlar - betonlaşma vs...) Yaparsan sistem çöker...burada sen ağrılardan kr amacı var....sen arılara karışma onlar gereğini yapar... zaten Allah tan emri almışlar... Kafan başka şeylere çalışmasın mustafa ... hı şunu da belirteyim kimya mühendisiyim sağolsun devlet büyüklerimiz atama yapmıyorlar....bizde Kendi çabamız la ASLAN gibi otobüs ŞOFÖRlügü yapıyoruz... Bizi bilim den alıkoyan ZİHNİYET UTANSIN........mustafa Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
  • Mustafa : Arilar olmayinca tiri-veri islermi deyilmi örenirsin Reis bey. Bütün dünyada arilar ölüyör son 20 senede Dünyacapinda ari larin yarisi ölmüs. Ari olmayan yerde cicekler döllenmez ve meyve olmaz. Biraz kafani bilime yorsaydin bos bos Yorum atmazdin. Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız