Bursalı çiftçi 7 yılda biriktirdiği paralarla öz çekim yaptı

Bursa'da çiftçilikte uğraşan vatandaş, 7 yıl önce klima tüpüne biriktirmeye başladığı bozuk paraları halının üzerine dökerek öz çekim yaptı.

Bursa'da bir vatandaş, 7 yıldır bozuk paraları biriktirdiği kumbarasını açtı, biriktirdiği 12 bin 800 lira ile öz çekim yaptı.

İznik ilçesinde çiftçilikte uğraşan Abdulkadir Şen, 7 yıl önce klima tüpünü kumbara yaparak kullanmaya başladı. İçi tamamen boşaltılan tüpün üzerine bozuk para girebilecek kadar delik açtı. 7 yıl boyunca eline geçen bozuk paraları bu kumbaraya atan Şen, 7 yılın sonunda kumbarayı açmaya karar verdi.

HEPSİNİ HALININ ÜZERİNE DÖKTÜ

Demir kesme makinesiyle kumbarayı keserek açan Şen, binlerce bozuk parayı halının üzerine döktü. Onlarca kilo ağırlığındaki bozuk paraları halının üzerine dökerek tek tek saymaya başladı. Açılan kumbaradan 12 bin 800 lira çıkarken, ortaya çıkan görüntü şaşırttı. Şen, halının üzerini kapatan bozuk paralar ile öz çekim yaptı.

Bursalı çiftçi 7 yılda biriktirdiği paralarla öz çekim yaptı - Son Dakika
Kaynak: İHA
15 Ağustos 2020 Cumartesi 15:16
YORUMLAR (45)
  • Timur elveren : Yalan haber 1kilo 1tl 121 TL yapıyor 100kilosu 12.100tl yapar tenekeyi kaldırışına bakarsan 30kilo olsun ki değil 3.5 binlira para var orda
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • : Bir çeyrek yapabiliyor mu çok merak ettim. Ben de önceden kumbaraya bozuk para atarak ayda bir çeyrek yapıyordum. Şimdi nerede?
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika