8-0 paylaşımı yapan Babel, 6-0'ın ardından çok eleştirildi

Liverpool'un Beşiktaş'ı 8-0 yendiği maçta 2 gol atan ve dün bununla ilgili paylaşım yapan Babel'e Beşiktaş taraftarı, Galatasaray'ın Real Madrid'e 6-0 yenilmesi sonrasında ise G.Saray taraftarı tepki yağdırdı.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda Real Madrid'e 6-0 yenildiği maçta sarı kırmızılı futbolcuların sahada varlık gösterememesi taraftarın sabrını taşırdı. Eleştirilen isimlerin başında Nagatomo ve Babel geliyor.

Özellikle Babel 6-0 yenildikleri maç öncesinde, Beşiktaş'ın Liverpool'a 8-0'lık skorla yenildiği maçta altı ve yedinci golleri attığı maçın yıl dönümünü hatırlatarak, Beşiktaş taraftarları çılgına çevirdi.

Babel SABIRLARI TAŞIRDI

Hollandalı isim, Galatasaray'ın deplasmanda Real Madrid'e 6-0 yenildiği maçta sahada hiç varlık gösteremedi. Babel'in hem paylaşımına hem sahada gösterdiği kötü performansa Beşiktaş ve Galatasaraylı taraftarlar tepki gösterdi.

Babel, Liverpool ile ilgili yaptığı paylaşımı gelen tepkiler sonrasında kaldırmıştı.

8-0 paylaşımı yapan Babel, 6-0'ın ardından çok eleştirildi - Son Dakika Spor
Ryan Babel, Liverpool'un Beşiktaş'ı 8-0 mağlup ettiği maçı paylaştı! Ryan Babel, Liverpool'un Beşiktaş'ı 8-0 mağlup ettiği maçı paylaştı!Fatih Terim'den Real Madrid maçı değerlendirmesi: Utanıyorum Fatih Terim'den Real Madrid maçı değerlendirmesi: UtanıyorumFatih Terim kameraman ile tartıştı, üzerine yürüdü! Fatih Terim kameraman ile tartıştı, üzerine yürüdü!Fatih Terim 6-0'ın biletini Nagatomo'ya kesti! Fatih Terim 6-0'ın biletini Nagatomo'ya kesti!Tuncay Şanlı ve Baroni'den Galatasaraylıları kızdıran 6-0 paylaşımları Tuncay Şanlı ve Baroni'den Galatasaraylıları kızdıran 6-0 paylaşımları
07 Kasım 2019 Perşembe 10:02

Galatasaray, Real Madrid, Beşiktaş, Babel, Spor
YORUMLAR