80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti

Oyuncu Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli bir adamla evlendi. Patrick'in oğlu, babasının 32 yaşındaki oyuncuyla evlendiğini öğrenince resti çekerek 'Benim öyle bir babam yok' dedi.

Yıllar önce yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisiyle yıldızı parlayan 32 yaşındaki oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Patrick isimli bir Amerikalı ile evlendi. Yaptığı evlilikle tepkilerin odağında olan oyuncunun eşi, oğlu tarafından reddedildi.

ÖNCE EVLAT EDİNDİ SONRA NİKAH MASASINA OTURDU

İki hafta önce zengin bir adamla evlenen oyuncu, 2. Sayfa programına yaptığı açıklamada "Yaş farkı umurumda değil, bizimkisi ilk görüşte aşk. Onun çok genç bir kalbi var" dedi. Açıklamanın hemen ardından Onur Akay, Meltem'in Patrick tarafından önce evlatlık edinildiği sonra da Patrick'in Meltem'e aşık olduğunu ve ikilinin evlendiklerini duyurmuştu.

BABASINI REDDETTİ

Evlilikle ilgili detayları ortaya çıkaran 2. Sayfa programı bugün de Patrick ve oğlu hakkında bir olayı açıkladı. 80 yaşındaki Patrick'in oğlu, 32 yaşındaki cici anneyi kabullenemedi ve 'Benim öyle bir babam yok' diyerek resti çekti.

"BENİ Hollywood STARI YAPACAK"

Programda yer alan bir diğer detaya göre de; Meltem Miraloğlu'nun abartılı bir şekilde sürekli Patrcik'e sevgi gösterisi yaptığı ve etrafına 'Biz Los Angeles'a' taşınacağız. Bana söz verdi, beni Hollywood starı yapacak' demesi oldu.

80 yaşındaki Patrick'in oğlu, Meltem Miraloğlu ile evlenen babasını reddetti - Son Dakika Magazin
Oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki adamla evlendi Oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki adamla evlendiGenç oyuncu Meltem Miraloğlu'nun kendisini evlat edinen 80 yaşındaki adamla evlendiği ortaya çıktı Genç oyuncu Meltem Miraloğlu'nun kendisini evlat edinen 80 yaşındaki adamla evlendiği ortaya çıktıİkbal Gürpınar'dan 48 yaş büyük biriyle evlenen Meltem Miraloğlu yorumu: Eşi Hristiyansa evliliği caiz değil! İkbal Gürpınar'dan 48 yaş büyük biriyle evlenen Meltem Miraloğlu yorumu: Eşi Hristiyansa evliliği caiz değil!80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu sessizliğini bozdu: Bizimkisi ilk görüşte aşk! 80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu sessizliğini bozdu: Bizimkisi ilk görüşte aşk!80 yaşındaki biriyle evlenen Meltem Miraloğlu'nun 2 ay önce '4-5 tane çocuk istiyorum' demesi yeniden gündeme geldi 80 yaşındaki biriyle evlenen Meltem Miraloğlu'nun 2 ay önce '4-5 tane çocuk istiyorum' demesi yeniden gündeme geldi
10 Ekim 2019 Perşembe 13:49

Hayat Devam Ediyor, Meltem Miraloğlu, Hollywood, Magazin
YORUMLAR (18)
 • osman bostan : gelsin paralar ablamızın düşüncesi: moruk 5 yıl daha yaşar sonra gelsin paralar tamamen duygusal
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Boz Ayı : Baslatilan bu harekatin develete maliyeti ne kadar acaba? Yani dolar 6 tl, bir kilo peynir 47 tl, benzin 7,40 Bu fakir millet bunun altindan nasil kalacak acaba? Allah yardimcimiz olsun.
  Cevap Yaz 4 8 Yayından Kaldır
 • Boz Ayı : Ezgi ; Hele biraz bekle, sonra anlarsin ne demek istedigimi, hatta benim dedigimin cok daha önemli oldugunu. Un, Seker, yag, benzin bulamadigin zaman hatirlarsin bu yorumunu. (Elbette istemem ve Allah öyle günler yasatmasin bir daha)
  0 0 Yayından Kaldır
 • ezgi : boz ayı bey sizde varmı biz ne diyoz sen ne diyon git bi lütfen kış uykuna yatarmsınız rica etsem
  3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız