85 bin tesbih seçeneği Karun'da

Karun Kıraç, tasarımlarıyla mücevher ve aksesuar seven erkeklere hitap ediyor.

İnciden kehribara, zümrütten pırlantaya değerli taşlarla tasarlanan bileklik, kol düğmesi, yüzük, tesbih ve kalem gibi birçok alternatif var. Tesbihte ise tam 85 bin farklı tasarım sunuyor
 
Karun Mücevher markasıyla 400 yıllık aile mesleğinden gelen deneyimi değerli taşlarla sanat eserlerine dönüştüren Karun Kıraç'ın tasarımları sadece kadınların değil erkeklerin de ilk tercihi oluyor. İnciden kehribara, zümrütten pırlantaya değerli taşlarla tasarlanan bileklik, kol düğmesi, yüzük, tesbih ve kalem gibi birçok alternatif aksesuarları beylerin beğenisine sunan Karun Kıraç, hem Türkiye'de hem yurt dışında büyük ilgi görüyor.

Elton John'dan Monica Belluci'ye, Kevin Spacey'den Jennifer Lopez'e dünyaca ünlü isimlerin tercihi olan Karun Mücevher'de 2 saat içinde müşterinin hayalindeki takı veya aksesuar tasarlanabiliyor. Markanın tesbih koleksiyonu ise fark yaratıyor. Karun Kıraç, "Hobim işe dönüştü. Şu anda 85 bin adet tespihim var. Bizde 300 liraya da 300 bin dolara da tespih bulabilirsiniz. Bizden sonra birçok marka tespihi vitrinine koymaya başladı" diyor.
 
 

Kaynak: Bültenler

10 Ağustos 2016 Çarşamba 09:02

Jennifer Lopez, Monica Belluci, Kevin Spacey, Değerli Taş, Elton John, Türkiye, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri