Evlat acısı yaşayan Ebru Şallı, İstanbul'dan uzaklaşmaya karar verdi

Yaklaşık 2 yıldır lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlu Pars'ı kaybettikten sonra eve kapanan ve sadece oğlunun mezarını ziyaret için dışarıya çıkan Ebru Şallı, bir süre İstanbul'dan uzaklaşmaya karar verdi.

Eski manken Ebru Şallı ile Harun Tan'ın uzun zamandır lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğulları Pars, 17 Nisan'da hayatını kaybetti. Sadece oğlu Pars'ın mezarını ziyaret için dışarıya çıkan Ebru Şallı, yakın zamanda İstanbul'dan uzaklaşmaya karar verdi.

SIK SIK AĞLAMA KRİZLERİNE GİRİYOR

Bugünlerde en büyük desteğini 16 yaşındaki büyük oğlu ve eşi Uğur Akkuş'tan alan Ebru Şallı yakın zamanda İstanbul'dan uzaklaşmaya karar verdi.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre yaşadıkları ortamdan bir süre ayrılarak tekneleriyle anılarından uzaklaşmaya çalışacak olan Şallı'nın sık sık ağlama krizlerine girdiği de öğrenildi.

Evlat acısı yaşayan Ebru Şallı, İstanbul'dan uzaklaşmaya karar verdi - Son Dakika Magazin
01 Haziran 2020 Pazartesi 21:00
YORUMLAR (138)
  • Şevkiye güneş barata : Allah evlat açısı hiç kimseye yaşatmasın sen benim kızım gibisin seni çok seviyorım Allah açılarını dindirsin sabır versin o bir kuş ben öyle düşünüyorum uçtu gidi açıları dindi o Allah 'hın melekleri arasında senin bir çoçuğun daha var çanım Allah onu bağışlasın Allah yardımçın olsun dualarım seninle sevğiler...
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Güler demirsay : O kadar içimiz acıdıki halen aynı üzüntü içersindeyiz hep göz önündeydi ebru şallıyla oğlu okadar sevimliydi ki içimiz yandı ona içimiz ateş oldu aynı ebru şallının dediği gibi içimde bir ateş topu var diyor .O anne evladını elleriyle toprağa verdi onun hayatı parsla gömüldü çok üzgünüm çokk devamlı haberlerini takip ediyorum üzülüyorum çünkü ben de anneyim o acıyı hissediyorum O yavrumuz melek oldu nurlar ışıklar içinde olsun cennetlerde büyüsün o artık melekler ablası olsun diyecek birşey yok.Allah ebru şallıya abisi berene ve Harun tana çok çok Sabırlar versin .Allah yardımcıları olsun .PARS ARTIK BİR MELEK.....:
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika