ABD Başkanı Trump'tan sağlık durumuyla ilgili tweet: Her şey çok iyi, harika

Cumartesi günü hastanede iki saat geçiren ABD Başkanı Trump, sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada 'Fiziksel muayenem başladı. Her şey çok iyi, harika! Gelecek yıl tamamlanacak' ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Donald Trump, askeri tıp merkezinde gerçekleşen sağlık kontrolünün ardından bir Twitter mesajı yazdı.

"HER ŞEY ÇOK İYİ"

Walter Reed Medical Center'daki doktorlara övgüler düzen ABD lideri, "Fiziksel muayenem başladı. Her şey çok iyi, harika! Gelecek yıl tamamlanacak" dedi.

TIP MERKEZİNDE 2 SAAT KALMIŞTI

New York Times gazetesi, Trump'ın askeri tıp merkezinde Cumartesi günü iki saat geçirdiğini ve doktorların ABD liderini kontrol ettiğini bildirmişti. Beyaz Saray ise, kontrolün rutin olduğunu belirtmişti.

73 yaşındaki Trump'ın hastane ziyareti resmi programında yer almıyordu.

ABD Başkanı Trump'tan sağlık durumuyla ilgili tweet: Her şey çok iyi, harika - Son Dakika Dünya
Trump'tan 'Kürtlerle neden çalışıyorsunuz?' sorusuna yanıt: Onlarla çok iyi anlaşıyoruz Trump'tan 'Kürtlerle neden çalışıyorsunuz?' sorusuna yanıt: Onlarla çok iyi anlaşıyoruzErdoğan-Trump görüşmesi sonrası ABD Savunma Bakanı Esper'den skandal açıklama: YPG ile ortaklığımız sürecek Erdoğan-Trump görüşmesi sonrası ABD Savunma Bakanı Esper'den skandal açıklama: YPG ile ortaklığımız sürecekAlman basını, ABD görüşmesiyle ilgili Erdoğan'ı överken Trump'ı yerden yere vurdu Alman basını, ABD görüşmesiyle ilgili Erdoğan'ı överken Trump'ı yerden yere vurdu
17 Kasım 2019 Pazar 13:52

Amerika Birleşik Devletleri, Donald Trump, Twitter, Dünya