ABD Kadın Milli Futbol Takımı Kaptanı, sevgilisiyle öpüşürken frikik verdi

ABD Kadın Milli Futbol Takımı Kaptanı Megan Rapinoe, ödül töreninde sevgilisiyle öpüşürken frikik verdi.

Amerika'da her sene ABC televizyonunun organize ettiği ESPYS ödül töreninde ön sırada oturan Amerika Kadın Milli Futbol Takımı Kaptanı Megan Rapinoe, sevgilisini öpmek için ayağa kalkınca göğüsleri göründü.

HEMEN SANSÜRLEDİLER

Reji, canlı yayında Rapinoe'nin göğüslerinin görünmesi üzerine hemen sansür uyguladı. Rapinoe, takım arkadaşları ile birlikte Dünya Şampiyonu olarak ESPYS ödül töreninde bulunuyordu.

TRUMP'I ELEŞTİRMİŞTİ

34 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Donald Trump'a, "Verdiğiniz mesaj insanları dışarıda bırakıyor. Beni dışlıyorsunuz, bana benzeyenleri dışlıyorsunuz, siyahları dışlıyorsunuz, belki sizi destekleyen Amerikalıları dışlıyorsunuz." demişti.

ABD Kadın Milli Futbol Takımı Kaptanı, sevgilisiyle öpüşürken frikik verdi
180 milyonluk jetini satan Hamilton, piste Scooter ile geldi 180 milyonluk jetini satan Hamilton, piste Scooter ile geldiSkandallarıyla ünlü Conor McGregor'a bir gece yetti! En zenginler listesinde Skandallarıyla ünlü Conor McGregor'a bir gece yetti! En zenginler listesindeFatih Terim'in Fenerbahçe ile anlaşan Garry Rodrigues'i reddettiği ortaya çıktı! Fatih Terim'in Fenerbahçe ile anlaşan Garry Rodrigues'i reddettiği ortaya çıktı!
12 Temmuz 2019 Cuma 17:21

Amerika Birleşik Devletleri, Futbol, Spor
YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız