Abdurrahman Dilipak, Şanlıurfalılar ile Buluştu

Ramazan ayının maneviyatını yaşatmak için Şanlıurfa’da kurduğu Ramazan Sokağı ile her gün farklı bir etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak’ı Şanlıurfalılarla buluşturdu.

Ramazan ayının maneviyatını yaşatmak için Şanlıurfa'da kurduğu Ramazan Sokağı ile her gün farklı bir etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak'ı Şanlıurfalılarla buluşturdu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Haleplibahçe'de kurulan Ramazan Sokağındaki etkinlikler devam ediyor. Her gün farklı ilahi grupları, tiyatro gösterileri ve söyleşilerinin yer aldığı etkinlikler, tüm vatandaşlara Ramazan ayının maneviyatını en iyi şekilde yaşatıyor. Bu kapsamda sevenleri ile buluşan Ünlü Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak bir saatlik söyleyişi gerçekleştirdi. Söyleyişiyi dinleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye STK temsilcileri ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri eşlik etti. Gerçekleştirilen söyleyişi sonrasında burada bir konuşma yapan Çiftçi, "Ramazanı güzel geçirmek adına gerek çocuklarımıza gerekse halkımızın tamamına yönelik birçok program düzenledi ve düzenlemeye de devam ediyor. Sağ olsunlar her akşam burası yoğun bir şekilde vatandaşların akınına uğruyor. Bizler de yoğun bir tempoyla Şanlıurfa'mıza hizmet ediyoruz. İnsanlarımızı ve halkımızı memnun etmek için talimatımızı Cumhurbaşkanımız'dan alıyoruz ve ondan sonraki kadrolarla bir bütün olarak şehirlerimizi imar etmekte ve vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz" diye konuştu. - ŞANLIURFA

Kaynak: İHA

07 Haziran 2018 Perşembe 16:25

Abdurrahman Dilipak, Şanlıurfa, Güncel