Açıköğretim Fakültesi Van Bürosu Öğrencilerle Buluştu

Acıköğretim Fakültesi Van Büro çalışanları Van Şişli Öğretmenevi’nde “Üniversite Tercih Günleri” etkinliğinde stand açarak Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminin ikinci üniversite programlarını ve tanıttı.

Acıköğretim Fakültesi Van Büro çalışanları Van Şişli Öğretmenevi'nde "Üniversite Tercih Günleri" etkinliğinde stand açarak Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminin ikinci üniversite programlarını ve tanıttı.
AÖF Van Bürosu personelince "Üniversite Tercih Günleri" kapsamında üniversite öğrencisi adaylarına herhangi bir üniversiteye kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir sınava girmeden sadece öğrenci belgeleri ile 11 Eylül - 21 Eylül 2018 tarihleri arasında kayıt yaptırabilecekleri lisans ve ön lisans programları hakkında bilgi verildi. Yapılan bilgilendirmelerde herhangi bir üniversitede kaydı bulunan veya herhangi bir üniversiteden mezun olanların kayıt için bir sınava girmeden 60'a yakın lisans veya ön lisans programlarından (öğrencisi ya da mezunu oldukları programdan farklı olmak şartıyla) birine kayıt yaptırma imkanından, e- sertifika programlarından, örgün programlardan, kitap satış sisteminden bahsedildi.
Tercih günlerindeki yoğun ilgiden memnun olduklarını belirten Van AÖF Bürosu 13-14 Ağustos 2018 tarihlerinde devam eden Üniversite Tercih Günleri etkinliğinin ikinci üniversite programları başta olmak üzere Anadolu Üniversitesi'nin altyapısı, uzaktan öğretim alanında dünya üniversiteleri arasındaki üstün konumu gibi bilgileri paylaşmanın memnuniyet verdiğini dile getirerek, tüm adaylara başarılar diledi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

16 Ağustos 2018 Perşembe 13:49

Güncel