Acun Ilıcalı'dan Fener Ol Kampanyasına 2 Milyon TL'lik Yardım

Acun Ilıcalı, Fenerbahçe WinWin programında kızları için 1907 forma ve reklam gelirini Fenerbahçe Kulübü'ne vereceğini söylemişti. Ilıcalı'nın reklam geliri ve aldığı formalarla birlikte 2 milyon TL'lik bir bağış yaptığı anlaşıldı.

Fener Ol kampanyasının en önemli ve görkemli etkinlikleri, Fenerbahçe Futbol Takımı ve Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı'nın da katılımıyla düzenlenen Fenerbahçe WinWin programlarıyla yapılmıştı.

TV8 ve FBTV'nin ortak yayınlarının ikincisinde Acun ılıcalı, kızları adına 1907 forma ve 2 günlük reklam gelirlerini bağışlayacağını açıklamıştı.

ACUN ILICALI'DAN 2 MİLYON TL'LİK DESTEK

Acun Ilıcalı'nın reklam geliri olarak Fenerbahçe Kulübü'ne 1,5 milyon TL bağışladığı ortaya çıktı. Ilıcalı, 1907 forma ile birlikte kulübe toplamda 2 milyon TL bağışladı.

Acun Ilıcalı'dan Fener Ol Kampanyasına 2 Milyon TL'lik Yardım
Okan Buruk Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata Başladı Okan Buruk Alaçatı'dan 5 Milyona Ev Aldı, Tadilata BaşladıAnkaragücü'nü Bekleyen FIFA Tehdidi! Puanı Silinip, Küme Düşebilir Ankaragücü'nü Bekleyen FIFA Tehdidi! Puanı Silinip, Küme DüşebilirQuaresma'dan Transfer Açıklaması: Beşiktaş İle 1 Yıllık Daha Sözleşmem Var Quaresma'dan Transfer Açıklaması: Beşiktaş İle 1 Yıllık Daha Sözleşmem VarHıcan Uluç'tan Ali Koç'a: Comolli ile Devam Et Hıcan Uluç'tan Ali Koç'a: Comolli ile Devam Et
15 Mayıs 2019 Çarşamba 12:30

Fenerbahçe Kulübü, Fenerbahçe, Acun Ilıcalı, Magazin, Spor
YORUMLAR