Acun Ilıcalı, en büyük pişmanlığının ne olduğunu açıkladı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, hayattaki en büyük pişmanlığının; babasını kaybettiği trafik kazasında babasının kullandığı arabayı kullanmamak olduğunu söyledi. Acun, o anları kelimeler boğazına düğümlenerek paylaştı.

İnsanları eğlendiren programlarla milyonlarca kişinin evine giren Acun Ilıcalı, hayattaki en büyük pişmanlığıyla ilgili yürek burkan sözler söyledi.

YouTube'da Cüneyt Özdemir'in yayınına konuk olan Ilıcalı'ya Twitter üzerinden "Hayattaki en büyük pişmanlığı ya da keşkesi neymiş?" sorusu yöneltildi.

"KEŞKE O ARABAYI BEN KULLANSAYDIM"

Ünlü televizyoncu bir süre duraksadıktan sonra bu soruya şu cevabı vererek bu sefer izleyenleri duygulandırdı: "Hayatımdaki en büyük pişmanlığım, ailem Bodrum'a giderken trafik kazası geçirdi. O gün arabayı ben kullanmak isterdim. İki araba gidiyorduk, babam kendi arabasıyla yola çıktı. Normalde arabayı hep ben kullanırdım, onları önden yollamak en büyük pişmanlığımdır. Keşke, o arabayı ben kullansaydım."

Cüneyt Özdemir de bu sözlerin ardından "Bir kez daha başın sağ olsun" dedi.

Acun Ilıcalı, en büyük pişmanlığının ne olduğunu açıkladı - Son Dakika Magazin
27 Mayıs 2020 Çarşamba 20:50
YORUMLAR (34)
  • : Allah Rahmet eylesin Acun Abi .. Başınız sağolsun.. Acun abi senin dedin ne diyeceksiniz ama size ben nasıl ulaşabilirdi. Banlanır yardimciolurmusunuz
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yörük beyi : Sayın abim RABBİM biz ana rahmine düştüğünüzde ne zaman can vereceğimizi yazar.o arabayı kim sürerse sürsün rahmetli babanız o saat o dakika ve o saniyede hakkın rahmetine kavuşacaktı.o bahanesi. Kendinizi suçlamayın.INNA LİLLAHİ VE INNA ILEYİ RACİUN.ALLAH rahmeti ile muamele eylesin
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika